15
new stories - click to show

Andy Samberg

Related to

Animovaný seriál Rychlá rota z roku 1989 se dočká hraného...

22.October » Kritiky.cz
Animovaný seriál Rychlá rota z roku 1989 se dočká hraného remaku. Ten pro streamovací službu Disney+ zrežírují Akiva Schaffer (Popstar: Never Stop Never Stopping, Saturday Night Live), Jorma Tacoma a Andy Samberg. Produkce se ujmou David Hoberman ...

Palm Springs

27.August » Heřmanův Městec
Bude to krásný den. A zas. A znova. Když uvíznete v časové smyčce, nezbývá než hledat způsoby, jak se zabavit, nebo aspoň nezbláznit. Chytrá letní komedie USA, české titulky.

RECENZE: Na Hromnice o svatbu více, líčí úsměvná romance Palm Springs

20.August » iDNES.cz
Romantická komedie Palm Springs okouzlila při premiéře na festivalu Sundance a na Hulu zlomila rekord sledovanosti za první víkend. Novinka našich kin zasazuje dvojici do časové smyčky podle modelu hitu Na Hromnice o den více.

The Binge: Drogy legálně po vzoru hororové Očisty

20.August » NaFilmu.cz
Teenagerovská komedie The Binge, která zakotví na Hulu, se zcela jistě inspirovala u hororu Očista. Legální vraždění zde ale střídají legální alkohol a drogy. A to pro všechny. Podívejte se na trailer. Vláda ustanovila, že po dobu jednoho dne v ro...

Palm Springs aneb Ve smyčce času. V kinech je vtipná letní komedie

20.August » Kultura Deník.cz
/RECENZE/ Raketový úspěch u kritiky i v pokladnách kin. Nenápadná romantická komedie Palm Spring si podmanila publikum napříč světem, a zcela zaslouženě. Od konce minulého týdne je i v našich kinech.

Palm Springs

18.August » Informuji.cz
_ztřeštěná, bláznivá i chytrá komedie / co všechno byste zkusili,... | Opava - (2020-09-09 19:00:00 - 2020-09-09 00:00:00)

Film Palm Springs (2020): Velká očekávání, výsledek průměrný

16.August » Kulturio.cz
Jít na film jako je Palm Springs a nemít velké očekávání bylo prakticky nemožné. Snímek byl totiž na festivalu v Cannes nominován na Velkou cenu poroty za nejlepší hraný film. Stal se také vůbec nejdražším filmem, který platforma Hulu koupila a na...

Premiéry v kinech: Jak být každý den na svatbě a nezbláznit se?

14.August » Kinobox.cz
Tři nové filmy a tři cestopisné dokumenty uváděné v obnovené premiéře můžete počínaje dneškem vidět ve vybraných tuzemských kinech. Nad ostatní nicméně vyčnívá netradiční romantická komedie Palm Springs, v níž hrdinové stále dokola žijí v jednom dni.

Premiéry v kinech: Každý den na svatbě. Jak se z toho nezbláznit?

13.August » Kinobox.cz
Tři nové filmy a tři cestopisné dokumenty uváděné v obnovené premiéře můžete počínaje dneškem vidět ve vybraných tuzemských kinech. Nad ostatní nicméně vyčnívá netradiční romantická komedie Palm Springs, v níž hrdinové stále dokola žijí v jednom dni.

V kinech od 13. srpna

13.August » Totalfilm.cz
Do kin dorazila úspěšná americká komedie Palm Springs. Hlavní hrdinové v ní uvíznou v časové smyčce. V nabídce je i queer drama Lola, ve kterém exceluje začínající trans herečka Mya Bollaers, která byla za svůj výkon nominována na řadu filmových e...

Tato informační stránka o Andy Samberg zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Andy Samberg" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes