Andy Samberg

Related to

76. Zlaté Glóby – výsledky

7.January » ČSFD.cz
Prestižní 76. Zlaté Glóby, udílené zahraničními hollywoodskými novináři, byly vyhlášené první lednovou neděli z hotelu Beverly Hilton v Kalifornii. Předávání cen moderovala dvojice herců Sandra Oh a Andy Samberg. Podle očekávání zvítězil v kategor...

Zlatý glóbus 2019: Nejlepším filmem je Bohemian Rhapsody, jako první byl oceněn Michael Douglas

7.January » EuroZprávy.cz
Zlatý glóbus v kategorii nejlepší film (drama) vyhrál snímek Bohemian Rhapsody. Rami Malek, který ztvárnil hlavní postavu snímku o zpěvákovi skupiny Queen Freddiem Mercurym, si odnesl zlatou sošku glóbu pro nejlepšího herce.

V noci se vyhlašují Zlaté glóby. Šanci má film Vice, Mercury i Lady Gaga

6.January » Kultura.iHNed.cz
V neděli v noci se v kalifornském Beverly Hills vyhlásí vítězové cen Zlatý glóbus. O prestižních cenách rozhoduje 88 členů Asociace zahraničních novinářů v Hollywoodu. Slavnostní ceremoniál mají tentokrát moderovat kanadská herečka korejského půvo...

Týden Zlatých glóbů

2.January » filmserver.cz
Tento týden se budou předávat ocenění Zlatý glóbus, které každoročně uděluje Asociace zahraničních novinářů sdružených v Hollywoodu. Připomeňte si nominované filmy a seriály.

Tato informační stránka o Andy Samberg zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Andy Samberg" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes