15
nových článků - klikněte pro zobrazení

David Samson

Česká senzace! Patnáctiletá tenistka není na žebříčku, přesto vyhrála turnaj mezi dospělými

12.února » Sport.cz
Šok, obrovské překvapení. Nic jiného než superlativy se na výsledek patnáctileté české tenistky Laury Samsonové použít nedá. Mladičká hráčka získala svůj první titul na profesionálním okruhu, když ovládla turnaj ITF v tuniském Monastiru. To vše jako…

První triumf pro českou naději. Laura Samson v Tunisku slaví před 16. narozeninami

11.února » TenisPortal.cz
ITF MONASTIR - Česká teenagerka Laura Samson (15), jež za měsíc oslaví teprve 16. narozeniny, na turnaji ITF W15 v tuniském Monastiru proměnila hned své první finále mezi ženami v premiérový titul. Vítězka dívčí čtyřhry loňského Wimbledonu slaví po …

Patnáctiletý zázrak z Říčan. Přichází další silná generace českých tenistek

5.srpna » Seznam Zprávy
Teprve 15letá dívka je mimořádným talentem z té nejmladší generace českých slečen, které už prorazily do tenisového světa. Dokázala to letos ve Wimbledonu, kde spolu s Alenou Kovačkovou vyhrála juniorskou čtyřhru.