nových článků - klikněte pro zobrazení

Dominik Schaal

Liberec se držel, ale srazily ho individuální chyby

26.listopadu » Eurofotbal.cz
Sympatický výkon předvedl v domácím utkání proti Hoffenheimu Liberec, nakonec ale německému soupeři podlehl 0:2. Mohly za to chyby jednotlivců, nejprve Nguyen propustil slabou Baumgartnerovu střelu, následně Mara hloupou rukou umožnil skórovat z pen…

Sparta otočila s Celticem a zůstává ve hře o postup

Stále reálnou naději na postup do jarní fáze Evropské ligy má pražská Sparta. Ta sice s Celticem prohrávala po brzké brance Edouarda, ještě do poločasu ale otočila Hanckem a Julišem, poslední jmenovaný se prosadil i ve druhé půli, načež Plavšić upra…

Neskutečná radost, hygiena plakala. Fotbalové vášně propukly naplno

16.května » Sport.cz
Radost z gólu převážila, doporučení šla stranou. Nedalo se to zastavit, fotbalisté Herthy předvedli v sobotním vítězném zápase 26. bundesligového kola na hřišti Hoffenheimu (3:0) výbuch radosti a nehygienickou gólovou oslavu.