Jirka Schelinger

Related to

Pirnitz Fest

8.September » Informuji.cz
Zkusíme to ještě jednou! Pirnitzfest v klášterní zahradě tentokrát v... | Brtnice - (2020-09-19 12:00:00 - 2020-09-19 00:00:00)

Kranz

27.August » Informuji.cz
Repertoár kapely KRANZ tvoří nejznámější nejen rockové skladby z celé... | Praha 1 - (2020-09-10 20:30:00 - 2020-09-10 00:00:00)

Starší brácha Jirka Schelinger

6.March » blog.idnes.cz
tak nějak jsem ho vnímal jako smrádě, a tak nějak ho jako fanoušek rockové muziky vnímám vlastně pořád.

Exkluzivní rozhovor s Milošem Dodo Doležalem o vzniku Zemětřesení 2 a nejen o něm

3.February » REGIOLIST MUSIC
Rozhovor o projektu "Zemětřesení 2" a reedici alba skupiny VITACIT "Vzhůru přes oceán" vydaném v roce 1990 The post Exkluzivní rozhovor s Milošem Dodo Doležalem o vzniku Zemětřesení 2 a nejen o něm appeared first on REGIOLIST ! MUSIC .

ZEMĚTŘESENÍ 2 se více než důstojně vrací do 70. let

5.January » i-noviny.cz
Když v roce 1993 nahráli naši renomovaní muzikanti Aleš Brichta, Miloš „Dodo“ Doležal, Vlasta Henych a Štěpán Smetáček album Zemětřesení , vzpomínkovou kolekci skladeb Jirky Schelingera, byla to na české rockové scéně docela senzace. Samozřejmě to...

Zásah proti komárům se uskuteční 13. června na Bahňáku

13.June » Otrokovice
Upozorňujeme, že ve čtvrtek 13. června ve večerních hodinách bude na území města Otrokovice v části Bahňák, aplikován speciální postřik proti komárům. Město bylo o termínu provedení postřiku proti komárům informováno dnes v odpoledních hodinách.

Veslaři vyhráli Primátorky i Ceftu

12.June » Otrokovice
Přelom května a června byl ve znamení dvou významných závodů. Prvním byl závod olympijských nadějí CEFTA, který je utkáním dorosteneckých reprezentací ČR, Slovenska, Polska, Maďarska, Rakouska a Srbska. Náš oddíl zde měl své zástupce na dvojskifu ...

Upozornění na otevírací dobu Štěrkáče během festivalu

11.June » Otrokovice
V sobotu 15. června 2019 se v Rekreační oblasti Štěrkoviště uskuteční jednodenní hudební festival Lážo Plážo Fest. Přesto, že má pořadatel akce oblast Štěrkoviště k dispozici od pátku 14. června do neděle 16. června, zareagoval na předpověď počasí...

V Otrokovicích se uskuteční celorepubliková soutěž parních stříkaček

7.June » Otrokovice
Sedmý ročník celorepublikového setkání a soutěže parních stříkaček se uskuteční v parku před hotelem Společenský dům v sobotu 15. června 2019. Tento sraz pořádá Sbor dobrovolných hasičů Kvítkovice k příležitosti 125. výročí založení sboru.

Zahrádkáři pořádají akci pro děti

6.June » Otrokovice
Devátý ročník oblíbené akce „Zahrádkářský den“ pořádá Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Radovánky Otrokovice. Odpoledne plné her se uskuteční v sobotu 8. června od 13 do 17 hodin u jezírek v oblasti zahrádkářských kolonií Radovánky....
Jiří Schelinger - Český rockový zpěvák a skladatel
Waldemar Matuška - Československý zpěvák
Michal David - Český zpěvák
Karel Kryl - Československý písničkář a básník
Pink Floyd - Anglická hudební skupina

Tato informační stránka o Jirka Schelinger zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jirka Schelinger" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes