15
new stories - click to show

Petr Spálený

Related to

Petr Spálený začínal za bicími

2.November » ČRo
Už od roku 1969 trvá pěvecká kariéra českého zpěváka Petra Spáleného. I přes operaci páteře a kyčelního kloubu se na pódia vrací, diváci se stále těší na své oblíbené písně.

Sešitem posledních přání mohou lidé ulehčit svým budoucím pozůstalým

29.October » Ekonom iHNed.cz
Představovali jste si někdy svůj vlastní pohřeb? Děsí vás tklivý hlas Petra Spáleného a raději než jeho píseň Až mě andělé byste chtěli naposledy slyšet něco radostnějšího? Svrbí vás celé tělo při představě posledního spočinutí v černém obleku a...

Malující boxer Rosťa Osička slaví 65: Čtvrtníček mu vysolil 200 Kč! Kdo mu schvaluje obrazy?

18.October » Blesk.cz
Sáhl do kapsy, aby si od Rosti Osičky (65) koupil knížku, kterou mu jako kmotr pokřtil. Známý recesista Petr Čtvrtníček (57) to ale udělal rád. A přidali se i další...

To vadí. Písničku skupiny Beatles převzal do svého repertoáru Petr Spálený

16.October » ČRo
Mluvit o zásadním vlivu liverpoolské skupiny Beatles na hudební dění 60. let by bylo ztrátou času. Patrný je dodnes. Proto není překvapením, že se jejím zpěvníkem často probírali i čeští interpreti. A nemálo z nich si vyzkoušelo, jaké to je, popas...

Zpěvačka Pavlína Filipovská oslavila 80. narozeniny: Kytka a pusa od nevěrného exmanžela Spáleného!

10.October » Blesk.cz
Slavila osmý křížek a gratulovat k němu jí přijel do Divadla U Hasičů i exmanžel Petr Spálený (77) s druhou ženou Miluškou Voborníkovou (71). „Měla jsem v životě štěstí na lidi,“ radovala se oslavenkyně Pavlína Filipovská.

Známé/Neznámé aneb Unikátní pánská jízda a objevná výprava do dějin české pop music

„Mým primárním záměrem u těchto výběrových alb je představit známé interprety v poněkud neznámých polohách a zároveň přinést nahrávky, které se skrývají i v archivech.“

Písničku Kdybych já byl kovářem si Petr Spálený vypůjčil od Američana Tima Hardina

19.July » ČRo
Jakkoliv má Petr Spálený ve svém zpěvníku řadu skutečných hitů, z nichž některé brázdí tuzemský rozhlasový éter už pátou desítku let, „Kovář“ patří k tomu opravdu nejlepšímu, včetně zdařilého textu Pavla Vrby.

Písničku Kdybych já byl kovářem si Petr Spálený vypůjčil Američana Tima Hardina

18.July » ČRo
Jakkoliv má Petr Spálený ve svém zpěvníku řadu skutečných hitů, z nichž některé brázdí tuzemský rozhlasový éter už pátou desítku let, „Kovář“ patří k tomu opravdu nejlepšímu, včetně zdařilého textu Pavla Vrby.

Jak dnes žije múza semaforských dvojic Suchého – Šlitra a Šimka – Grossmanna

V mládí tato křehká kráska nenechala žádného ze svých kolegů chladným. Kombinace výrazné a milé tvář, dlouhých vlasy a náznaku ostychu, byla přesně to, co na ni její podstatně starší kolegové ze Semaforu obdivovali.

Pavlína Filipovská oslavila 80: Proč není typická babička a jak řešila nevěru?

4.June » Dáma.cz
Když ji viděl zamlada na plovárně skladatel Karel Svoboda, léta básnil o její kráse. Muži ji obletovali, na lásku ale moc štěstí neměla. Dvakrát se rozvedla, do třetice našla prý snad toho pravého. ...

Pavlína Filipovská slaví neuvěřitelných 80! Kdo se stal životní láskou interpretky slavné písně Včera neděle byla?

1.June » Proženy.cz
Slavný otec, slavný ex manžel, slavná dcera. Zlatá éra divadla Semafor a hlavně legendární song Včera neděle byla. Ano, řeč je o Pavlíně Filipovské, dámě, která dnes slaví neuvěřitelných 80 let!

Kdybych já byl Dominik Feri a měl jeho slávu.

30.May » blog.idnes.cz
Kdybych byl v sedmdesátých letech minulého století Dominik Feri, asi bych se s pravděpodobností rovnající se jistotě slavným a vlivným nestal. Byla jiná doba.
Sylvia Turbová - Česko-slovenská herečka

Tato informační stránka o Petr Spálený zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Spálený" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes