2.září » TV Polar
Hlavní třída v Ostravě-Porubě opět po roce patřila profesionálním cyklistům. Uskutečnil se tady už 18. ročník Memoriálu Jana Veselého, který tentokrát ošperkovali hned dna olympionici. Michael Kukrle a Michael Schlegel.

Cyklista Kukrle: Berou nás jako nakažené i po negativních testech, to Japoncům zazlívám

24.července » iROZHLAS
Přísné koronavirové restrikce komplikují v Tokiu olympionikům přípravy na soutěže. Na ztížené podmínky si postěžoval cyklista Michael Kukrle, který se musel před sobotním závodem potýkat s cestováním mezi izolačními hotely a nebylo mu umožněno normá…

Elkov Kasper zabodoval na závodech Visegrádské 4: Schlegel 1. a Kukrle 3.

11.července » RoadCycling.cz
V sobotu a neděli se jely první dva závody Visegrádské čtyřky. V Maďarsku zvítězil Michal Schlegel, na Slovensku dojel třetí jako nejlepší z českých cyklistů Michael Kukrle. Celkově si Elkov Kasper připsal 105 UCI bodů.

Michal Schlegel třetí v etapě i celkově

13.června » RoadCycling.cz
Dnes rozhodlo o pořadí v celém etapovém závodě náročné cílové stoupání. Etapu vyhrál Alexis Guerin před Ricardo Zoidlem a Michalem Schlegelem. A takové je i konečné pořadí v soutěži jednotlivců.

Tato informační stránka o Michael Schlegel zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michael Schlegel" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes