15
new stories - click to show

Jakub Schmidt

Related to

Ema a Ema Hubáčkovy. Matka s dcerou navazují na rodinnou tradici, od kolébky vyrůstaly s operou

18.April » ČRo
Je čas na hosty. Emu Hubáčkovou, operní zpěvačku, pedagožku a majitelku královéhradecké umělecké agentury. A také Emu Hubáčkovou mladší, která se stejně jako její maminka s velkým nadšením věnuje zoěvu. Obě jsou vždy za každých okolností velmi milé,…

Socioložka Augustová: Hodně lidí chce něco dělat s nespravedlností ve světě. Jen nejsou tak na očích

6.April » iROZHLAS
Karolína Augustová pochází z Valdic u Jičína, studovala ve Velké Británii na univerzitě v Birminghamu a svoji práci zasvětila výzkumu migrace. Ta ji také zavedla do uprchlických táborů v Bosně a Hercegovině, dlouho také jezdila pomáhat i postiženým …

Putin pošlapal image Ruska jako osvoboditele části Evropy od fašistů. Sklidí proto opovržení světa

Naším hostem je člověk, který toho o ruské mentalitě hodně ví. Jako novinář a stálý zahraniční rozhlasový zpravodaj v Moskvě strávil několik roků. Publicista Petr Voldán.

Putin pošlapal image Ruska jako osvoboditele Evropy od fašistického Německa. Sklidí opovržení světa

Naším hostem je člověk, který toho o ruské mentalitě hodně ví. Jako novinář a stálý zahraniční rozhlasový zpravodaj v Moskvě strávil několik roků. Publicista Petr Voldán.

Skleněná mozaika mě fascinuje, můžete si u ní hrát s barvami i tvary, směje se výtvarnice Eva Edler

16.February » ČRo
Výtvarnice Eva Edler na samotě v údolí Bolkovského potoka v Rudníku v Krkonoších tvoří nádherné skleněné mozaiky a obrazy. Tomuto umění se dokonce učila i u mistrů v Itálii a ve Velké Británii. Teď vás pomyslně pozve do svého ateliéru a představí vá…

Eva Vrabcová Nývltová: Ráda bych se podívala na svoji šestou olympiádu. Běhání mě pořád moc baví

14.February » ČRo Hradec Králové
Běžkyně na lyžích a atletka Eva Vrabcová Nývltová už několikrát ve svém životě zažila atmosféru olympijských her. Teď se zúčastnila i legendární Jizerské padesátky.

Chlumec je krásným „středobodem“. Během půl hodiny jste v Praze, Hradci, Pardubicích nebo Kolíně

17.January » ČRo Hradec Králové
Zamíříme do Chlumce nad Cidlinou, kde už hezkých pár let starostuje Miroslav Uchytil zvolený za KDU-ČSL. A bude nás zajímat nejen historie, ale i budoucnost.

Každý kluk někdy šermoval klackem. Mně to prostě jen zůstalo, směje se historik a šermíř Jiří Louda

Historik Krkonošského muzea Správy Krkonošského národního parku ve Vrchlabí Jiří Louda se také vášnivě věnuje historickému šermu, začínal šermovat už ve svých 14 letech.

Užijte si poslední den roku 2021 aneb rozmanitý Silvestr s Českým rozhlasem Hradec Králové

29.December » ČRo Hradec Králové
O silvestrovské probuzení 31. prosince 2021 se ráno postará moderátor Jakub Schmidt. V 8:35 přivítá ve studiu Jana Veselého, který vám přiblíží rok 2022 očima astronoma.

Štěstí je jako patchworková deka. Maličkosti, drobnosti a korálky, které na nit života navlékneme

27.December » ČRo
Každý den je dar. Tak to je životní motto spisovatelky Věry Finy, autorky knih s duší. Dětství prožívala na samotě u lesa na chalupě v Orlických horách, na místě s kouzelným poetickým názvem Studánka. Dnes žije v prostoru, kterému také kouzelně říká…

Písničkář Miloš Dvořáček: Zasypáváme se na Vánoce dary i jídlem a zapomínáme na podstatu svátků

24.December » ČRo
Muzikant, kytarista, písničkář i učitel Miloš Dvořáček, který byl členem legendární skupiny Kantoři, spolupracoval se Spirituál kvintetem, Pavlem Dobešem, Věrou Martinovou i Wabi Daňkem, zavítal na Štědrý den do hradeckého rozhlasového studia.

Pohádky, písničky, humor i tradice. Bohatá vánoční nadílka Českého rozhlasu Hradec Králové

20.December » ČRo Hradec Králové
Český rozhlas Hradec Králové připravil na vánoční svátky celodenní vysílání plné pohodové, rodinné atmosféry, zajímavých hostů a písniček. Určitě si každý přijde na své.

Tato informační stránka o Jakub Schmidt zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jakub Schmidt" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes