15
new stories - click to show

Blanka Malá

Related to

Poruch řeči přibývá, koukáme do mobilů. Děti potřebují pozornost a oční kontakt při komunikaci

23.May » iROZHLAS
Dětí, které trpí poruchami řeči, meziročně přibývá. Stejně jako školáci i logopedi se museli přizpůsobit koronavirovým opatřením a sezení absolvovali na dálku. Online terapie ovšem není vhodná pro všechny. A péče samotného logopeda často nestačí, do…

Královna Alžběta II. Na koni se projížděla i po devadesátce

21.April » ČRo 2 - Praha
Roku 1926 se v Londýně narodila Elizabeth Alexandra Mary, česky Alžběta II. Věděli jste, že britská panovnice nashromáždila až 5000 klobouků? Napsala Blanka Malá.

Alžběta II. Na koni se projížděla i po devadesátce

21.April » ČRo 2 - Praha
Roku 1926 se v Londýně narodila Elizabeth Alexandra Mary, česky Alžběta II. Věděli jste, že britská panovnice nashromáždila až 5000 klobouků? Napsala Blanka Malá.

Motoprůvodce po východních Čechách. 10 tras s tipy na nejzajímavější turistické zajímavosti

Milovníci cestování v jedné stopě se mohou těšit na novou brožuru, kterou pro ně připravil Královéhradecký kraj a Centrála cestovního ruchu Královéhradeckého kraje. Na 54 stranách je pro mototuristy připraveno 10 tras těmi nejzajímavějšími místy výc…

Foniatr Martin Kučera: Hlas vytváří mnoho našich svalů. Je to vlastně pohyb sloužící k dorozumění

Co je hlas? Má to nejednu definici. Její obsah a složitost záleží na úhlu pohledu a oboru zabývajícího se hlasem. Nejstručnější je z pohledu vokologie, která se snaží o komplexní pohled. Vokologie hlas definuje jako zvuk vydaný člověkem při pokusu o…

Benátky. Gondoliér má předepsané i proužky na košili, nesmí být širší než tři centimetry

25.March » ČRo 2 - Praha
Místo plné močálů a bažin je dnes městem lásky. Právě 25. března slaví italské Benátky 1600. narozeniny. Napsala Blanka Malá.

Jak batikovat tričko. Zvládnete i mačkanou batiku, batikování za studena, nebo batikování savem?

7.March » WomanOnly
Batikování triček může být skvělá zábava i pro chvíle, které musíme trávit zavření doma. Pokud jste vždy toužila po tom, že si jednou obarvíte tričko,...

Bohatá rozhlasová nadílka z Hradce Králové

23.December » ČRo Hradec Králové
Český rozhlas Hradec Králové připravil na letošní vánoční svátky pestré celodenní vysílání plné pohodové, rodinné atmosféry a zajímavých hostů. Určitě si každý přijde na své. A vše je propojeno oblíbenými českými i zahraničními vánočními písničkami.

Tradice, pohádky, rozhovory a písničky. Bohatá sváteční nadílka Českého rozhlasu Hradec Králové

9.December » ČRo Hradec Králové
Český rozhlas Hradec Králové připravil na letošní vánoční svátky pestré celodenní vysílání plné sváteční, pohodové, rodinné atmosféry a zajímavých hostů. Určitě si každý přijde na své. A vše je propojeno oblíbenými českými i zahraničními vánočními p…

Jóga jako napínavá cesta za poznáním sama sebe. Být sám sobě zrcadlem a hledět pod povrch života

Tereza Kertesz je žena, matka, kamarádka, lékařka, zakladatelka a majitelka studia Yogadream v Hradci Králové. S jógou se seznámila před více než deseti lety v Německu a naprosto jí propadla.

Pestrý podzim na vlnách Českého rozhlasu Hradec Králové. Rádio na cestách i přenosy z radiokavárny

1.September » ČRo Hradec Králové
Český rozhlas Hradec Králové tentokrát přivítal na vysílacím pracovišti hosty, kteří vlastně vůbec hosty nejsou a posluchači je moc dobře znají. Je to vedoucí programu Lada Klokočníková a také ředitel Českého rozhlasu Hradec Králové Jiří Kánský.

„Cítím se nebesky“, říká první předsedkyně představenstva zemědělského družstva u nás Monika Nebeská

Naším dnešním hostem je velmi půvabná mladá dáma, předsedkyně představenstva zemědělského družstva Všestary Ing. Monika Nebeská. Její jméno ji přímo předurčuje k tomu, aby se měla neustále nebesky.
Margit Slimáková - Odbornice na zdravotní prevenci a výživu

Tato informační stránka o Blanka Malá zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Blanka Malá" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes