15
new stories - click to show

Alena Zárybnická

Related to

Kdy trvat na odpovědi, a kdy už je to překřikování? Vážíme na miskách vah, říká Kroužková

25.September » ČRo Pardubice
Začínala jako píšící novinářka. Největší část novinářského života ale strávila v České televizi. Dnes vysílá na zpravodajské ČT24, moderuje Studia ČT24 a pořad Interview.

Pod stanem jsem býval i dvě stě dní v roce, rekapituluje cestovatel Jan Hocek

18.September » ČRo Pardubice
Cestovatel, publicista a fotograf Jan Hocek je autorem dálkových stezek Via Czechia, napsal několik knih a hned v té první, z roku 2005 popisuje nejhezčí túry světa.

Česká televize spolupracuje na analýze problémů s příjmem DVB-T2 signálu, řeší i budoucnost pozemního vysílání

14.September » ČRo
Technický ředitel České televize seznámil s kroky, které veřejnoprávní médium aktuálně realizuje v souvislosti se stížnostmi na příjem pozemního digitálního vysílání.

Světlana Witowská: Veřejnoprávnost neznamená, že nevidíme, neslyšíme a budeme hájit zlo

11.September » Český rozhlas
Moderátorka Světlana Witowská odchází z České televize, kde moderovala například Interview ČT24. V rozhovoru s televizní kolegyní Alenou Zárybnickou popisuje, jak vnímá roli moderátora a kdy chtěla na svého hosta plivnout bonbón. „Na straně dobra já…

Světlana Witowská: Veřejnoprávnost neznamená, že nevidíme, neslyšíme a budeme hájit zlo

9.September » ČRo Pardubice
Právům, která vystudovala, se v praxi nikdy nevěnovala. Pracovala v Mladé frontě Dnes, v ČTK, v České televizi. Moderátorka Světlana Witowská.

Alena Zárybnická: Koupu se jen v sebeobraně

5.September » ČRo Pardubice
Po prázdninové pauze přichází další premiérové díly Záletů Aleny Zárybnické. Ta bude ale tentokrát v roli hosta. Alenu zpovídal šéfredaktor Zdeněk Novák.

Na povodně 2002 se nedá zapomenout, říká meteoroložka Alena Zárybnická

Alena Zárybnická patří bezesporu mezi nejznámější české meteorology a moderátory počasí. Od roku 1997 moderuje v České televizi pořad Předpověď počasí. Exkluzivně pro Deník zavzpomínala na povodně v roce 2002 a přiblížila současnou podobu předpovědí…

Hosté Fesťáku: Chris Sharma, Krzysztof Wielicki, Igor Koller ad. - MHFF v Teplicích nad Metují - 25.-28. 8. 2022

3.August » Lezec.cz
Hlavním hostem letošního horolezeckého fesťáku v Teplicích nad Metují 25.-28. srpna bude Chris Sharma, dalšími hosty mají být Krzysztof Wielicki, Igor Koller, Eliza Kubarska, David Kaszlikowski, Alena Zárybnická, Petr Horký, Mára Holeček, Radek ...

Déšť zkropí České Švýcarsko v pátek večer a v sobotu. Bude však slabší, říká meteoroložka ČT

28.July » ČT24
Do Českého Švýcarska dorazí déšť v pátek odpoledne a sobotu, podle meteoroložky ČT Aleny Zárybnické však bude slabší, než ukazovaly modely ze středy. Srážky mohou pomoci nejen hasičům při likvidaci ohnisek požáru, ale také s pročištěním ovzduší. Kvů…

Tato informační stránka o Alena Zárybnická zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alena Zárybnická" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes