15
new stories - click to show

Ondřej Šebesta

Related to

Náhradní výživné – cesta do pekel

25.September » blog.idnes.cz
Není přece možné, aby se jedni chovali beztrestně nezodpovědně a natahovali ruce pro peníze těch druhých, zodpovědných. Je to totálně nevýchovné a ekonomicky neudržitelné.

Máme se opravdu tak špatně?

18.September » blog.idnes.cz
Nezaměstnanost je ve Španělsku aktuálně 12,6 % – to je více než 2,5 milionů osob! Nezaměstnanost mladých, která činila před deseti lety 50 %, klesla na 28 %. Srovnejte to s námi.

Me too, you too, he, she, it too?

11.September » blog.idnes.cz
Onen režisér nebo producent, starý sviňák, evidentně zneužil svého postavení, ale je padouchem jen on? Není, do slušné společnost nepatří ani jeden z nich. Na jejím místě bych mlčel jako hrob.

Stručná historie ODS

4.September » blog.idnes.cz
ODS téměř skončila v propadlišti dějin. Jenže ten, který vyhrál volby ve jménu boje proti korupci, ji pozvedl nevídaným způsobem až na celostátní úroveň. Dotační byznys kvetl na plné obrátky.

Je nám treba Nětreba?

28.August » blog.idnes.cz
Ten bojkot ze strany demokratického světa, ale není vůbec jednoznačný, viz debata se zkorumpovaným Olympijským výborem a řadu dalších porušování sankcí.

Fremr do omrzení

21.August » blog.idnes.cz
Mrzelo mě, že někteří novináři i šéfredaktoři tenhle lapsus hodili na GPP. Podle mého je to špatná práce všech, kteří na páně Fremrově nominaci pracovali, a to včetně senátu, což má být naše parlamentní "pojistka".

Návštěva korejské delegace na naší fakultě

V pátek 18.8. navštívila naši fakultu (i další fakulty Univerzity Karlovy) delegace z korejské Jeonbuk National University. Návštěva, která se zajímala o způsoby výuky a navázání možné spolupráce, byla na fakultě uvítána proděkanem pro biologickou s…

Mašíni a Rychetský

14.August » blog.idnes.cz
Československo v době útoků bratří Mašínových nebylo ve válce a civilní oběti nebyly náhodné, jako když se někdo nešťastnou náhodou nachomýtne u skladu munice, který vyhodili do povětří. Byly zbytečné, stačilo si vzít masku.

Obstrukce

31.July » blog.idnes.cz
To divadlo nemá na schválení či neschválení žádný vliv. Jediným důvodem obstrukcí jsou média, potažmo voliči. Čím déle bude moci opozice vykřikovat, jak nás vláda okrádá, jak devastuje demokracii, když zkracuje řečnění, tím lépe.

Liga proti hluku

24.July » blog.idnes.cz
Vůbec netuším, proč v restauracích vyhrává hudba. Lidé se sem přicházejí najíst, případně si popovídat. Pochybuji, že hosté dorazili, aby se mohli zaposlouchat do některého komerčního rádia a jejich nehudby DUC-DUC

Zemřel Milan Kundera - bez eseje

17.July » blog.idnes.cz
V každém případě patří mezi hrstku českých, a přitom opravdu světových spisovatelů a nic na tom nemůže změnit ani to, že po odchodu do Francie už netvořil ve svém rodném jazyce.

Naše vláda je bojí o každý hlas, a proto nevyhraje příští volby

10.July » blog.idnes.cz
Proč máme ze státního rozpočtu dotovat soukromé dopravce, kteří své služby stále zdražují, přestože tuto slevu od státu inkasují? Takže ne, že je rušena předčasně, naopak firmy dostaly od této rozhazovačné vlády 7-8 měsíců navíc!
Petr Bezruč - Český básník
Miroslav Svoboda - politik za ČSSD
Populismus - Snaha zviditelnit se bez ideologického programu

Tato informační stránka o Ondřej Šebesta zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ondřej Šebesta" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes