15
new stories - click to show

Jaroslav Sedláček

Related to

Host: Patrik Hartl, dramatik, spisovatel, scenárista a režisér

21.May » ČRo 2 - Praha
Kde bere nápady pro své příběhy? Proč se rozhodl zfilmovat vlastní bestseller "Prvok, Šampón, Tečka a Karel"? Moderuje Jaroslav Sedláček.

Kriticky ohrožení orli: Mláďata ztratila hnízdo, rodiče a jsou zraněná

15.May » Blesk.cz
Během chvilky ztratila domov, rodiče a ještě se zranila. Pohnutý příběh dvou mláďat orla mořského, která i s hnízdem shodil ze stromu na zem v oboře Soutok na Břeclavsku silný vítr, dostal nadějný obrat. Po operaci se hodně vykulení opeřenci léčí ...

Vzácní orli spadli i s hnízdem. Už jsou po operaci, v péči záchranářů z Rajhradu

Dvě mláďata vzácného orla mořského spadla i s celým hnízdem k zemi v oboře Soutok na Břeclavsku. Proschlý topol se ulomil pod silným větrem. Pracovníci Lesů České republiky přivolali záchranáře.

Host: Tomáš Rektor, psychiatr a psychoterapeut

Jak moc s našimi životy zamával půlroční nouzový stav? Co se děje s našimi dětmi, když jsou dlouho bez sociálního kontaktu? Moderuje Jaroslav Sedláček.

Orlice Elisabeth zavadila o vysoké napětí, přišla o křídlo: Dožije v záchranné stanici

25.April » Blesk.cz
Roční samička orla královského, která při přeletu na Brněnsku začátkem dubna zavadila o dráty vysokého napětí a vážně si pochroumala pravé křídlo, našla definitivní azyl v Záchranné stanici pro dravé ptáky v Rajhradě. Neveselý přiběh tak má alespo...

Host: Barbora Poláková, herečka a zpěvačka

23.April » ČRo
Co se naučila na DAMU od svých profesorů Jany Hlaváčové, Borise Rösnera a Ladislava Mrkvičky? Jak se jí hrála fanatická nacistka? Moderuje Jaroslav Sedláček.

Vzácná orlice si při nárazu do drátů zlomila křídlo, museli ho amputovat

20.April » iRegiony Impuls
Smutně skončil let mladé samice orla královského z Maďarska na jižní Moravu. Nedaleko Vlasatic na Brněnsku totiž narazila do drátů vysokého napětí a zlomila si křídlo. Po zbytek života tak bude muset zůstat v péči pracovníků záchranné stanice.

Vzácná orlice narazila do drátů vysokého napětí, starají se o ni v Rajhradě

20.April » Brněnská Drbna
Záchranná stanice v Rajhradě na Brněnsku se stará o skoro rok starou samici orla královského. Na Moravu přiletěla z Maďarska, u Vlasatic na Brněnsku ale narazila do drátů vysokého napětí. Veterinář jí musel amputovat křídlo. V tiskové zprávě to dn...

Vzácná orlice narazila do drátů vysokého napětí, starají se o ni v Rajhradě

19.April » Seznam Zprávy
Záchranná stanice v Rajhradě na Brněnsku se stará o skoro rok starou samici orla královského. Na Moravu přiletěla z Maďarska, u Vlasatic na Brněnsku ale narazila do drátů vysokého napětí.

Vzácná orlice narazila do drátů vysokého napětí, starají se o ni v Rajhradě

19.April » Ekolist
Záchranná stanice v Rajhradě na Brněnsku se stará o skoro rok starou samici orla královského. Na Moravu přiletěla z Maďarska, u Vlasatic na Brněnsku ale narazila do drátů vysokého napětí. Veterinář jí musel amputovat křídlo. V tiskové zprávě to uv...

Tato informační stránka o Jaroslav Sedláček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Sedláček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes