Michael Sedláček

Vztahuje se k

Na Červeném kopci vytvoří komplex pro dvě stě důchodců. Za tři sta milionů

3.října » Brněnský deník
Brno /FOTOGALERIE/ – Téměř dvě stovky lůžek pro důchodce nabídne nový sociálně-zdravotní komplex na Červeném kopci v Brně. Vznikne podle návrhu pražského ateliéru RANGHERKA 5. Rozhodla o tom odborná porota v architektonické soutěži Kanceláře archi...

Brno vyhlásilo ideovou architektonickou soutěž na podobu Mendlova náměstí

30.července » iMaterialy
Brno v architektonické soutěži hledá budoucí podobu Mendlova náměstí. Někdejší přirozený střed čtvrti Staré Brno se postupem let změnil v dopravní uzel. Cílem soutěže je najít urbanistické a architektonické řešení veřejného prostranství, ale také ...

Brno hledá způsoby, jak na Mendlovo náměstí vrátit život

29.července » Týden.cz
Brno v architektonické soutěži hledá budoucí podobu Mendlova náměstí. Někdejší přirozený střed čtvrti Staré Brno se postupem let změnil v dopravní uzel.

Brno hledá způsoby, jak na Mendlova náměstí vrátit život

29.července » Týden.cz
Brno v architektonické soutěži hledá budoucí podobu Mendlova náměstí. Někdejší přirozený střed čtvrti Staré Brno se postupem let změnil v dopravní uzel.

For Fishing 2018

13.února » MRK.cz
Na návštěvníky čeká historicky největší veletrh. Devátý ročník veletrhu zaplní celkem pět hal letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA.

Michal Sedláček v Domě hudby

12.února » Plzeň.cz
Koncert houslisty Michala Sedláčka, primária Sedláčkova kvarteta se koná ve středu 14. února v Domě v hudby v Plzni. Vystoupí také někteří žáci základních uměleckých škol Plzeňského kraje. Začátek je v 18 hodin.

Tato informační stránka o Michael Sedláček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michael Sedláček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes