15
new stories - click to show

Henning Larsen

Related to

Zelená architektura: Když se vize stává realitou jen kousek od českých hranic

27.November » eStav.cz
Na základě vlastních exkurzí a setkávání se zajímavými lidmi připravilo Centrum pasivních domů (CPD) studii, která se váže k zelené architektuře. Jako zajímavý inspirativní příklad nabídlo německé univerzitní město Freiburg. Vznikla rovněž iniciat...

doc. Ing. arch. Petr Hlaváček

16.November » ParlamentniListy.cz
Zastupitelstvo hlavního města Prahy na svém jednání 12. listopadu 2020 schválilo podnět na změnu územního plánu se zkráceným režimem, který umožní výstavbu nového koncertního sálu Vltavské filharmonie v pražských Holešovicích.

Praha dobíhá svět. Chce postavit futuristickou budovu Vltavské filharmonie

12.November » Aktuálně.cz
V Evropě vznikají moderní kulturní sály. Vstupují do dějin architektury a jsou ikonami hrdých měst. Česko o tom jen sní.

Včelí plástev ozvučená hudbou. Na břehu islandského Reykjavíku se koncerty odehrávají v unikátní budově

16.October » Lidovky.cz
Mimořádnou architekturu určenou kulturním svatostánkům nemusíme hledat jen v předních a největších světových metropolích. Najdeme ji i na místech mnohem menších: třeba na Islandu, ostrově, kde žije méně obyvatel než třeba v Brně.

Výstava Pražské priority ukazuje 25 výrazných projektů, které zá-sadně změní tvář Prahy

24.September » Občanská Výstavba
Zajímá vás, jak bude vypadat metropole za 20 let? Výlet do budoucnosti nabízí výstava Praha zítra? Pražské priority představující 25 ambiciózních stavebních projektů, které v příštích 20 letech výrazným způsobem promění tvář Prahy. Expozici připra...

Výrazné projekty, které zásadně změní tvář Prahy: výstava Pražské priority

22.September » Bydlet.cz
Zajímá vás, jak bude vypadat metropole za 20 let? Výlet do budoucnosti nabízí výstava Praha zítra? Pražské priority představující 25 ambiciózních stavebních projektů, které v příštích 20 letech výrazným způsobem promění tvář Prahy.

doc. Ing. arch. Petr Hlaváček

19.September » ParlamentniListy.cz
Náměstek primátora hl. m. Prahy Petr Hlaváček společně s Ondřejem Boháčem, ředitelem Institutu plánování a rozvoje hl. m. Prahy, představili pražské priority, které se nacházejí v okolí Vltavy.

Dočká se Praha koncertní síně? První plány budou na konci roku

31.August » Deník Referendum
Pražané se možná budou ke konci dekády těšit z nové koncertní síně. Podle odborníků je nová stavba více než potřebná. Kolik bude stát, odhalí až konkrétní návrhy.

Praha udělala důležitý krok pro výstavbu nového koncertního sálu „Vltavské filharmonie“

Praha má za sebou důležitý krok k výstavbě koncertního sálu „Vltavské filharmonie“ v pražských Holešovicích. Konsorcium vedené světově proslulým ateliérem Henning Larsen pro ni na základě vítězství ve veřejné soutěži zpracuje analýzu využitelnosti...

Pražské priority. Petr Hlaváček a Ondřej Boháč představili klíčové projekty

25.August » asb-portal.cz
Mezi prioritní projekty hlavního města jsou zařazeny nové čtvrti, dopravní propojení či nové parky. Téměř polovina všech projektů se nachází v území podél Vltavy.

Praha chce stavět nový koncertní sál pražské filharmonie a další projekty

23.August » Moderní obec
Praha už dlouhodobě usiluje o výstavbu nového koncertního sálu, který by splňoval světové standardy pro uvádění koncertů vážné hudby. Na základě urbanistických analýz, které nechalo město zpracovat, bylo rozhodnuto, že nejvhodnější místo pro stavb...

Praha udělala důležitý krok pro výstavbu nového koncertního sálu

22.August » prvnizpravy.cz
Praha má za sebou důležitý krok k výstavbě koncertního sálu „Vltavské filharmonie" v pražských Holešovicích.

Tato informační stránka o Henning Larsen zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Henning Larsen" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes