Alena Šrámková

Related to

Domům, které Alena Šrámková navrhla, říká zásadně "baráky". Jsou nevyumělkované, pevné a nadčasové

14.June » ego!
Stala se zásadní postavou české architektury, ale můžeme ji nazvat také skvělou umělkyní i morální autoritou. Dvacátého června oslaví devadesáté narozeniny.

Dance show ve Strakonicích podevatenácté

STRAKONICE - Ve Strakonicích v letním kině proběhl v sobotu 8. června další ročník taneční přehlídky Dance show v režii domácí country taneční skupiny Sluníčko. Jednalo se už o 19. ročník a diváci shlédli na 33 choreografií napříč tanečními styly.

Fakulta architektury ČVUT zve na den otevřených dveří

24.May » iMaterialy
Fakulta architektury ČVUT pořádá dne 14. června 2019 od 9 do 18 hodin den otevřených dveří pro všechny zájemce o studium.

Prahu čeká zajímavá diskuse. Vystoupí matadoři české architektury

27.December » ArchiNEWS
V pátek 9. prosince 2016 se v Praze v Písecké bráně koná sedmá debata Architekti CZ za účasti Aleny Šrámkové, Ladislava Lábuse, Josefa Pleskota, Davida Vávry a Jakuba Ciglera. Bude se mluvit zejména o tom, zdali je architektura víc umění, nebo řem...

Nebezpečí pouhé efektnosti

16.June » ArchiNEWS
Architekt je zodpovědný jak za krásu, tak za funkčnost stavby. Jeho úkolem je vytvořit dům, který bude trvanlivý, ale zároveň inovativní. Architekt musí držet krok s dobou a nebýt „zpátečník“, zároveň se však nesmí nechat svést jen pouhou touhou p...

Tato informační stránka o Alena Šrámková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alena Šrámková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes