Jan Šikl

Related to

Vztahy otců a dcer: Na koupelnu se neťuká

23.October » RadioWave
Vztah otce a dcery se někdy názorně popisuje souslovím „tátova holčička“. Ženský svět je pro otce trochu neznámá krajina. Situace se navíc komplikuje v době, kdy dcera dospívá a z holčičky, kterou doteď táta koupal a choval na klíně, se stává mlad...

10 + 1 = Jan Šikl

26.September » Full Moon Zine
Skladatel a multiinstrumentalista Jan Šikl se kromě svých kapel Zabelov Group a Korjen věnuje zejména tvorbě scénické hudby. Jaké skladby ho provází životem?

Zabelov Group posílají do světa živé épéčko "Madhouse Session"

25.September » musicserver.cz
Dvojice Zabelov Group využila omezení uplynulých měsíců k návštěvě studia a nechala zde zcela volný průběh vlastnímu tvůrčímu směřování. Výsledkem je čtyřpoložkové ípíčko ...

Zabelov Group mají nové EP

25.September » Full Moon Zine
EP Madhouse Session tvoří čtyři skladby, název vychází ze stísněné atmosféry ve společnosti i osobního pocitu izolace.

Zabelov Group se hlásí s EP Madhouse Session

23.September » MusicWeb.cz
Čtyři nové skladby doprovázené živými videi vydávají Zabelov Group. Česko-běloruské duo tvořené multiinstrumentalistou Janem Šiklem a zpívajícím akordeonistou Romanem Zabelovem, znovu přizvalo k práci filmaře Tomáše Vlčka. Po albu Eg (2018) se jed...

Gabriele Köglová: Děti pekla. Libuše Švormová v příběhu o pravdě, která možná měla zůstat nevyřčena

22.September » ČRo 3 Vltava
V mládí prožila peklo, o kterém však celý život mlčela. Její dospělé děti teď ale chtějí znát své kořeny... Libuše Švormová v působivém monodramatu rakouské spisovatelky.

Křik Paříže, zpěv Londýna

7.August » Informuji.cz
Koncert renesanční hudby se živou digitální malbou. NA... | Praha 2 - (2020-09-11 19:30:00 - 2020-09-11 00:00:00)

Divadlo bylo záchrana života. Baví mě inscenace o rodinném marasmu, říká herec Kryštof Rímský

12.July » Lidovky.cz
Herec Kryštof Rímský (* 1975), někdejší divoký kluk z Kouteckého časosběrného dokumentu, je už dávno dospělý a zodpovědný. Ale má pořád velké kouzlo bezprostřednosti, horoucí srdce, smysl pro spravedlnost a otevřenou povahu.

Na festivalu Spectaculare vystoupí Portico Quartet

28.February » Novinky.cz
Instrumentální britský soubor Portico Quartet ovlivněný minimalismem, ambientem a elektrojazzem vystoupí 4. března v pražském Divadle Archa v rámci festivalu Spectaculare. Hrát před ním bude duo Zabelov Group, tvořené běloruským akordeonistou Roma...

Laterna magika - Nová scéna - "Zahrada"

15.December » Národní divadlo
Národní divadlo je jedním ze symbolů české národní identity a kulturního dědictví, usilující o nejvyšší uměleckou kvalitu.

Laterna magika - Nová scéna - "Cube"

5.December » Národní divadlo
Národní divadlo je jedním ze symbolů české národní identity a kulturního dědictví, usilující o nejvyšší uměleckou kvalitu.

Laterna magika - Nová scéna - "Zahrada"

5.December » Národní divadlo
Národní divadlo je jedním ze symbolů české národní identity a kulturního dědictví, usilující o nejvyšší uměleckou kvalitu.

Tato informační stránka o Jan Šikl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Šikl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes