15
new stories - click to show

Václav Šindelář

Related to

Mikuláš je prvním Ostravanem roku 2021. Dostal zlatý řetízek s přívěskem Kozoroha

5.January » TV Polar
Vedení radnice Ostravy-Jihu obdarovalo první miminko letošního roku. Malý Mikulášek se narodil na Nový rok 12 minut po půlnoci a stal se tak nejen prvním občánkem Ostravy-Jihu, ale také celé Ostravy.

Na Doubravce vzpomněli na hrdiny i oběti války

6.May » Plzeň.cz
Oslavy konce druhé světové války na Doubravce vyvrcholily sérií pamětních aktů, které se v pondělí a úterý odehrály na několika místech obvodu. Zatímco v pondělí vedení čtvrtého obvodu vzpomnělo na padlé československé letce z Doubravky, úterní pi...

Na Doubravce vzpomněli na hrdiny i oběti války

6.May » Region Plzeň
Oslavy konce druhé světové války na Doubravce vyvrcholily sérií pamětních aktů, které se v pondělí a úterý odehrály na několika místech obvodu.

Babiš je za hranou všech morálních hodnot, říká Ewa Farna. Na koncertech ale politiku neřeší

27.September » iHNED.cz
"Chtěla jsem podpořit demonstranty na Letné, nemám z politického dění radost,"říká zpěvačka Ewa Farna. V Polsku by to podle ní nenechali dojít tak daleko. "O politice na koncertech nemluvím, pořád bojuju s tím, co je správně, snažím se nezneužívat...

Je asi jediným Čechem, kterého živí poezie. Nejznámější český slamer ji ale nikdy nečetl

13.September » ego!
Václav Šindelář alias Anatol Svahilec zaujal excentrickým vystoupením na červnové demonstraci na Letné. Je největší hvězdou české slam poetry.
David Grossman - Izraelský spisovatel a esejista

Tato informační stránka o Václav Šindelář zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Václav Šindelář" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes