15
new stories - click to show

Ingrid Bergman

Related to

Nejlepší filmy šedesátileté kariéry legendárního Martina Scorseseho

1.June » NaFilmu.cz
V roce, kdy filmovým světem otřásla Casablanca a na scéně řádili Humphrey Bogart a Ingrid Bergman, se v newyorském Queensu narodil Martin Scorsese. O sedmnáct let později začala velkolepá kariéra, která letos trvá už šest dekád a proměnila slabé d...

Poslední (snad) víkend v karanténě? Vyrazte do muzea, na zvířecí olympiádu a dejte bacha, kdo chytá v síti

24.April » Proženy.cz
Nic se neděje, nekoná a (skoro) nikam nesmíte... Ale nudit se nemusíte! Jsme tu my a naše knižní tipy, inspirace na zabavení dětí všeho věku i návod, jak se dostat do muzea, aniž byste museli vyjít z domu.

Po daru z lásky slavné herečce se slehla zem, má cenu přes 300 milionů Kč

26.February » Autoforum.cz
Tohle auto vzniklo jen v pěti exemplářích a koupit si jej mohli pouze lidé vybraní samotným Enzem Ferrarim. Jedním z nich byl Roberto Rossellini, který ho pořídil jako dar pro svou nastávající manželku. Ta jej ale odmítla. (Mirek Mazal)

Dar z lásky slavné herečce je neznámo kde, přitom má hodnotu přes 300 milionů

23.February » Autoforum.cz
Tohle auto vzniklo jen v pěti exemplářích a koupit si jej mohli pouze lidé vybraní samotným Enzem Ferrarim. Jedním z nich byl Roberto Rossellini, který ho pořídil jako dar pro svou nastávající manželku. Ta jej ale odmítla. (Mirek Mazal)

Téhle herečce Hollywood leží u nohou. Vyrovná se Ingrid Bergman?

19.October » Kinobox.cz
Její jméno možná většině z vás zatím nic neříká, tvář ale určitě znáte. Švédskou krásku Rebeccu Ferguson nejde v posledních letech ve filmech přehlédnout.

Záhadný krvavý déšť v Kerale: Vědci skutečně předpokládají mimozemský původ

18.September » Dotyk.cz
Byla to scéna jako z hororu. Kam oko dohlédlo, všechno bylo zalité krví. Alespoň to tak vypadalo. Později se ukázalo, že v indickém státě Kerala padal z nebe déšť, který nemá obdoby.

Perličky z natáčení Princezny Jasněnky: Trauma z krys a facky od Růžičkové

18.September » Dotyk.cz
Filmová pohádka O princezně Jasněnce a létajícím ševci je jednou z nejsyrovějších a nejstrašidelnějších pohádek, které u nás byly natočeny. Přesto, anebo právě proto se stala také jednou z nejoblíbenějších. Jen představitelka hlavní role Michaela ...

Oscarová Ingrid Bergman: Ze slavného manžela se vyklubal tyran

17.September » Dotyk.cz
Ve třinácti letech se stala sirotkem, sama později opustila své děti, vyvolala mezinárodní skandál a na konci života se musela vyrovnávat se zohyzděným tělem. Ingrid Bergman (†67) měla nejen velmi hvězdný, ale také velmi dramatický život.

Tyhle celebrity mají slavné rodiče: Po kom zdědily talent?

Odkud celebrity vzaly svůj talent? Některé ho zdědily po svých rodičích. V Hollywoodu se skrývá více tajemství, než si myslíte. Slavní se totiž málokdy objeví na veřejnosti s celou rodinou, a tak je nám jejich příbuzenské spojení dost často zatajeno.

Herci a herečky v hudebních filmech: Co všechno se museli naučit? (1)

11.June » Opera PLUS
Herci a herečky jsou pro své role schopní udělat leccos, někteří přímo cokoli. Zhubnout, přibrat, proměnit se ve svalovce, zkrásnět či naopak zošklivět, změnit hlas či barvu vlasů a účes, nechat si vyholit hlavu, nasadit kontaktní čočky kvůli barv...

Proč se bát gaslighterů? Zmanipulují vás a vymyjí vám mozek. Jak je poznat?

7.February » Dáma.cz
Do češtiny by šlo pojem gaslighting zjednodušeně přeložit jako manipulace. Ona to však není jen tak ledajaká manipulace, ale natolik sofistikovaná, že její oběť posléze pochybuje sama o sobě, až ...

Tato informační stránka o Ingrid Bergman zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ingrid Bergman" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes