15
new stories - click to show

Joan Crawford

Related to

Před 75 lety srovnala atomová bomba město Hirošima se zemí. Když se usadil prach, zůstala stát budova českého architekta

5.August » Extralife.cz
Japonsko představovalo pro náchodského rodáka Jana Letzela druhý domov. Vytvořil zde i své nejslavnější dílo, které přežilo výbuch atomové bomby a dodnes je památníkem událostí z 6. srpna 1945.

Rupert Murdoch: Jak se buduje globální impérium, urovnává miliardový rozvod a žení počtvrté v 84 letech

29.July » Extralife.cz
Rupert Murdoch udělal z malého novinového byznysu v Austrálii globální mediální impérium. Vydělal ohromné peníze, rozvedl se za miliardy a ze čtyř manželství má šest dětí.

Posmrtná charita: Komu odkázali jmění Kirk Douglas, James Brown a Joan Crawford?

27.July » Extralife.cz
Douglas, Brown a Crawford patří mezi ikony 20. století. Dělili se s veřejností jak o své talenty, tak o majetky. Jenže ne vždy to bylo jednoduché.

#32 - Co se vlastně stalo s Baby Jane? (1962)

14.October » Kritiky.cz
Tohle je jeden z filmů, které si doslova říkají o Oscara za hlavní ženské role. Dvě vybrané herečky - Bette Davis a Joan Crawford - předvedly neskutečnou podívanou, která byla umocněna faktem, že se nenáviděly i v reálném světě. Co se vlastně stal...

Před 30 lety zemřela americká herečka Bette Davis: Jakou kolegyni nesnášela na plátně i v soukromí?

6.October » Lifee.cz
Znáte důvod jednoho z nejslavnějších svárů hollywoodských hvězd? Víte, proč se nenáviděly herečky Joan Crawford a Bette Davisov? Nejen, že mezi nimi panovala obrovský rivalita na place, ale nesnesly se ani v soukromí.

Unknown, The (1927)

Alonzo je pro svou lásku schopen obětovat všechno, dokonce i své ruce… Příspěvek Unknown, The (1927) pochází z Horror.cz

Joan Crawford své fanoušky milovala. Vlastnoručně jim psala dopisy plné důvěrností

23.April » ExtraStory.cz
Fanoušci a slavné osobnosti si ještě nikdy nebyli tak blízko jako v době sociálních sítí. Když máte štěstí, může se vám stát, že celebrita odpoví na váš tweet nebo vám lajkne příspěvek. Nic z toho se ale nevyrovná skutečnému dopisu, pro jehož naps...

7 skandálů z historie, kterých by dnes byly plné zprávy

4.April » JenProMuže.cz
Když dneska nějaká významná osobnost nebo celebrita udělá nějaký skandálek, mluví se o tom měsíce. Dřív byly tak velké skandály, že by se o tom mluvilo roky. Pamatuje si to ale dneska ještě někdo?

Tato informační stránka o Joan Crawford zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Joan Crawford" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes