15
new stories - click to show

Joan Crawford

Related to

6 nejznámějších svárů zlaté éry Hollywoodu: Kdo koho nemohl ani vystát a které herečky by si nejraději vyškrábaly oči?

6.April » Super.cz
V Hollywoodu vznikala napříč historií velmi pevná přátelství, ale také velké rozepře. Ať už to bylo kvůli rolím, mužům nebo prostě proto, že si hvězdy nesedly. Podívejte se na nejznámější sváry největších hvězd zlaté éry Hollywoodu.

Susan Sarandon a Jessica Lange se prošly New Yorkem a cestou pomáhaly potřebným

14.January » ExtraStory.cz
Na obrazovce jsou rivalky, v reálném životě společně pomáhají potřebným. Fotograf zachytil Susan Sarandon a Jessicu Lange při konání dobrých skutků v ulicích New Yorku.

Před 75 lety srovnala atomová bomba město Hirošima se zemí. Když se usadil prach, zůstala stát budova českého architekta

5.August » Extralife.cz
Japonsko představovalo pro náchodského rodáka Jana Letzela druhý domov. Vytvořil zde i své nejslavnější dílo, které přežilo výbuch atomové bomby a dodnes je památníkem událostí z 6. srpna 1945.

Rupert Murdoch: Jak se buduje globální impérium, urovnává miliardový rozvod a žení počtvrté v 84 letech

29.July » Extralife.cz
Rupert Murdoch udělal z malého novinového byznysu v Austrálii globální mediální impérium. Vydělal ohromné peníze, rozvedl se za miliardy a ze čtyř manželství má šest dětí.

Posmrtná charita: Komu odkázali jmění Kirk Douglas, James Brown a Joan Crawford?

27.July » Extralife.cz
Douglas, Brown a Crawford patří mezi ikony 20. století. Dělili se s veřejností jak o své talenty, tak o majetky. Jenže ne vždy to bylo jednoduché.

#32 - Co se vlastně stalo s Baby Jane? (1962)

14.October » Kritiky.cz
Tohle je jeden z filmů, které si doslova říkají o Oscara za hlavní ženské role. Dvě vybrané herečky - Bette Davis a Joan Crawford - předvedly neskutečnou podívanou, která byla umocněna faktem, že se nenáviděly i v reálném světě. Co se vlastně stal...

Před 30 lety zemřela americká herečka Bette Davis: Jakou kolegyni nesnášela na plátně i v soukromí?

6.October » Lifee.cz
Znáte důvod jednoho z nejslavnějších svárů hollywoodských hvězd? Víte, proč se nenáviděly herečky Joan Crawford a Bette Davisov? Nejen, že mezi nimi panovala obrovský rivalita na place, ale nesnesly se ani v soukromí.

Unknown, The (1927)

Alonzo je pro svou lásku schopen obětovat všechno, dokonce i své ruce… Příspěvek Unknown, The (1927) pochází z Horror.cz

Joan Crawford své fanoušky milovala. Vlastnoručně jim psala dopisy plné důvěrností

23.April » ExtraStory.cz
Fanoušci a slavné osobnosti si ještě nikdy nebyli tak blízko jako v době sociálních sítí. Když máte štěstí, může se vám stát, že celebrita odpoví na váš tweet nebo vám lajkne příspěvek. Nic z toho se ale nevyrovná skutečnému dopisu, pro jehož naps...

7 skandálů z historie, kterých by dnes byly plné zprávy

4.April » JenProMuže.cz
Když dneska nějaká významná osobnost nebo celebrita udělá nějaký skandálek, mluví se o tom měsíce. Dřív byly tak velké skandály, že by se o tom mluvilo roky. Pamatuje si to ale dneska ještě někdo?

Tato informační stránka o Joan Crawford zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Joan Crawford" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes