Lubomír Škabroud

Vztahuje se k

Kriticky ohrožený puštíkovi bělavému se u nás daří. Díky budkám

Horní Planá – Ornitologové i ochránci přírody jásají. Po mnoha desetiletích se na Šumavě začalo dařit kriticky ohroženému puštíku bělavému, který byl v roce 1930 označen za vyhubeného.

Psi pátrali v sutinách po lidech

Přední Výtoň – Prohledat sutiny po vybuchlém obchodě, najít člověka v lese a jít po stopě. Na soutěž na jih Čech se sjeli kynologovéz celého světa.

Himalájský tygr: Borci pokořili horu Kleť v jednom dni nejméně dvanáctkrát

Krasetín - Nahoru a dolů a pořád dokola na 1. máje stoupali a sestupovali podle svých sil mezi 7. a 16. hodinou účastníci tradiční akce Himalájský tygr.

Krumlov se proměnil v Kouzelný a má náměstí Lásky

Český Krumlov - Až do úterý 1. května se Český Krumlov převlékl do kouzelného hávu a oživá tradičními oslavami příchodu jara a měsíce lásky. Proměnil se v Kouzelný Krumlov a nabízí bohatý program pro malé i velké.

Začala pstruhová sezona, rybáři měli svátek. Už ale není co býval

Českokrumlovsko - V práci v pondělí chyběli někteří ze sportovních rybářů a dokonce někteří mladí rybáři chyběli i ve škole. Nemohli si nechat ujít pondělní rybářský svátek. Odstartovala sezona lovu lososovitých ryb.

Jak jsme žili v Československu, tentokrát o fotbalu ve Frymburku

Českokrumlovsko – Tentokrát v našem pátečním seriálu, který vychází pouze v tištěném vydání Českokrumlovského deníku, nahlédneme do tábora fotbalistů ve Frymburku.

OBRAZEM: Další kolo Parťáků měli pod taktovkou budoucí klempíři

Český Krumlov – Nýtování, rýsování, ohýbání a stříhání plechu, to všechno si v pátek na vlastní kůži vyzkoušeli osmáci z krumlovské ZŠ T. G. Masaryka, kteří se účastnili dalšího, tentokrát klempířského kola 1. ročníku soutěže Parťáci, kterou pořád...

OBRAZEM: Jako stavebnice. Opravují historický krov

České Budějovice – Téměř dva měsíce už pracuje skupinka tesařů v čele s Davidem Farrellem na rekonstrukci půdního prostoru Solnice na Piaristickém náměstí v Českých Budějovicích.
Radek Štěpánek - Český tenista
Panna Marie - Matka Ježíšova
Seznam.cz - Internetová společnost

Tato informační stránka o Lubomír Škabroud zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lubomír Škabroud" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes