Václav Skála

Vztahuje se k

Sto tisíc korun za metr čtvereční. Luxusní ceny nových bytů se v Praze staly standardem

6.června » E15.cz
Do konce letošního roku se již šest pražských obvodů může dostat do situace, kdy bude každý druhý nový byt stát více než sto tisíc korun za metr čtvereční. Podle odborníků se trh dostává do nebezpečné fáze bubliny.

Miliardář Václav Skala se vloudil skupině Penta do rozvojového území

5.června » E15.cz
Pražská správa nemovitostí realitního magnáta Václava Skaly udělala významnou akvizici. Prodávajícím byla společnost v čele s bývalým ministrem zdravotnictví Martinem Holcátem.

Miliardář Skala patrně přestaví továrnu Kooh-i-noor na lofty

16.února » E15.cz
Přední představitelé zkrachovalé Investiční a poštovní banky prodali v metropoli stoletou fabriku. Místo ní pravděpodobně budou luxusní byty.

Zbyněk Fiala: Drahoš vyhořel i podruhé

26.ledna » Nová republika
Zbyněk Fiala 26.1. 2018 Vaše věc Festival předvolební trapnosti uzavřela Česká televize v pražském Rudolfinu pavlačovým vydáním toho, co si představuje jako rozhodující debatu kandidátů o úřad prezidenta na další pětileté období. Znovu se opakoval...

Developer na Žižkově koupil další budovy za stovky milionů

10.července » Týden.cz
Developer Central Group koupil komplex kancelářských budov v Olšanské ulici na pražském Žižkově. Informuje o tom pondělní vydání deníku E15, podle kterého se prodejní cena pohybovala ve stovkách milionů korun. Původním vlastníkem objektů byla spol...

Developer Central Group koupil komplex kancelářských budov na pražském Žižkově

10.července » Lidovky.cz
Developer Central Group koupil komplex kancelářských budov v Olšanské ulici na pražském Žižkově. Informuje o tom dnešní vydání deníku E15, podle kterého se prodejní cena pohybovala ve stovkách milionů korun. Původním vlastníkem objektů byla společ...

Central Group znovu nakupoval na Žižkově. Miliardářovi Kunovskému už patří většina Olšanské ulice

10.července » E15.cz
Největší bytový developer Central Group získal za stovky milionů korun nemovitosti na pražském Žižkově. Realitní magnát Dušan Kunovský tam nedávno koupil také ikonický "telekom". Bude stavět též v severní části Nákladového nádraží Žižkov.

‚Štístko‘ Šmicer je hoteliérem v Tančícím domě. Smlouvu má na 10 let

22.října » Lidovky.cz
Dva symboly 90. let se spojily. Bývalý fotbalista Vladimír Šmicer, který uměl rozhodovat zápasy na poslední chvíli, vyměnil trávník za hotelový koberec. Tančící dům na pražském Rašínově nábřeží se z původních kancelářských prostor stal multifunkčn...

Nový majitel pražské Kotvy zaplňuje volné plochy a pracuje na nové podobě

29.září » Euro.cz
Čtvrt roku po změně majitele obchodního domu Kotva začíná Pražská správa nemovitostí řešit novou podobu československé retailové legendy. Případné změny ale nebudou hned.

Pražský obchodní dům Kotva pracuje na nové podobě, zůstane ale věrný módě

29.září » E15.cz
Čtvrt roku po změně majitele obchodního domu Kotva začíná Pražská správa nemovitostí řešit novou podobě československé retailové legendy. Případné změny ale nebudou hned.

Tančící dům dostal k dvacátému výročí hravé logo a nový vizuální styl

29.srpna » Design Portál
Galerie, restaurace, kanceláře a od srpna i hotel Tančící dům sídlící na pražském Rašínově nábřeží oslaví letos v červnu dvacet let od svého vzniku. Světově uznávaný skvost porevoluční architektury byl postaven architekty Frankem O. Gehrym a Vlado...

Zprivatizovaný prezident: Ekonom zmapoval, jak funguje Zemanův dvůr na Hradě a kdo umí vrtět hlavou státu

30.června » Ekonom iHNed.cz
Ani ti nejlepší dlouholetí kamarádi Miloše Zemana nemají šanci se k prezidentovi dostat. Kancléř Mynář a rádce Nejedlý si ho "zprivatizovali" a drží ho na Hradě a v Lánech. Kanceláří prezidenta zmítají intriky.

Tato informační stránka o Václav Skála zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Václav Skála" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes