Stanislav Skalička

Vztahuje se k

Stanislav Skalička, SWS: Dozrála doba akvizic

2.ledna » ChannelWorld
Na českém trhu patří mezi tři největší broadline distributory, poslední roky roste dvouciferným tempem a letos založila dceřinku zaměřenou na distribuci IT s přidanou hodnotou. Řeč je o společnosti SWS, s jejímž obchodním ředitelem jsme mluvili o ...

SWS slavila 25. výročí v Břevnovském klášteře

23.listopadu » Reseller Magazine Online
V historických prostorách Břevnovského kláštera se stejně jako před pěti lety i letos setkali obchodní partneři společnosti SWS, aby společně oslavili 25. výročí SWS na českém IT trhu.

Obrazem: SWS slavila s Mekym v Břevnovském klášteře 25 let

15.listopadu » ChannelWorld
V Břevnovském klášteře v Praze se uskutečnily oslavy čtvrtstoletí druhého největšího distributora na českém trhu, společnosti SWS.

Čtvrt století černé a žluté v Čejkovicích

Tradiční setkání partnerů distributora SWS v Čejkovicích se letos neslo ve slavnostním duchu – slušovická společnost letos slaví 25 let od svého založení. A byl to pořádný mejdan!

Obrazem: SWS oslavila v Čejkovicích 25. narozeniny

4.května » ChannelWorld
Na 32. setkání distributora SWS, které se tradičně konalo na zámku v jihomoravských Čejkovicích, dorazily stovky hostů. Čekaly je produktové novinky výrobců, informace o partnerské podpoře, workshopy a bohatý doprovodný a večerní program.

Vyšlo březnové číslo Reseller Magazinu

Ústředním tématem třetího letošního čísla nemůže být nic jiného, než výsledky osmého ročníku ankety Český a Slovenský IT distributor 2015, kterou pořádá vydavatelství DCD Publishing pod záštitou Reseller Magazinu a RMOL.CZ. Na výsledky ankety nava...

Tato informační stránka o Stanislav Skalička zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Stanislav Skalička" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes