Michaela Škopková

Vztahuje se k

Převratný krok výzkumu-nová šance diabetikům 2.typu

16.února » Třetí věk
Autor: Michaela Škopková Inzulin je dříve nebo později součástí léčby téměř každého diabetika 2. typu. Pro pacienty, jejichž diabetes je jednou nebo dvěma dávkami inzulinu denně nedostatečně kompenzován, mají lékaři dobrou zprávu.

Starší lidé by se měli očkovat proti klíšťové encefalitidě – váhají však z pohodlnosti či kvůli penězům

15.listopadu » Třetí věk
Zdroj: Michaela Škopková Nedávno proběhlo na českém internetu několik průzkumů o tom, jak lidé využívají očkování.

Na světě zemřou každou minutu dvě děti na zápal plic. U nás se nemoc týká spíše seniorů

12.listopadu » Třetí věk
Zdroj: Michaela Škopková Zápal plic má V České republice na svědomí každým rokem zhruba 2200 až 2300 životů. Můžeme si gratulovat, že je to „tak málo“. Je to díky naši životní úrovni a dobré výživě, hygienickým podmínkám, úrovni zdravotnictví i mo...

Zápal plic se pojí s vyšším věkem

21.října » Třetí věk
Autor: Michaela Škopkova Zhruba 3 miliony lidí po celé Evropě čelí každoročně zápalu plic, jejímž nejčastějším původcem je bakterie pneumokoka. Ta způsobuje i řadu dalších vážných a potenciálně smrtelných chorob.

Tuky ve výživě mají zásadní význam a vliv na zdraví

18.července » Protext
Praha 18. července (PROTEXT) - Iniciativa Vím, co jím a piju, o.p.s. přichází s dalším tématem v rámci své akademie zdravého životního stylu za podpory Ministerstva zdravotnictví ČR. Tentokrát jsme se zaměřili na tuky ve výživě, jejich vliv na zdr...

Tato informační stránka o Michaela Škopková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michaela Škopková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes