Roman Skřepek

Vztahuje se k

V Tišnově přibyly dvě jednosměrky. Změna zlepší průjezdnost i parkování

9.července » Brněnský deník
Tišnov - Jenom v jednom směru projedou nově řidiči v Tišnově ulice Na Hrádku a Bezručova. Od začátku července jsou totiž jednosměrné.

Nové místo na relax. Pod kostelem v Tišnově otevřeli park

5.června » Brněnský deník
Tišnov - Dětské hřiště, na kterém se vyřádí nejmenší, či pódium, kde se mohou konat kulturní akce. I takové atrakce najdou lidé v parku pod kostelem v Tišnově. Park začal vznikat na podzim loňského roku, otevřeli jej v pátek.

Nový park v Tišnově už dokončují

16.dubna » Brněnský deník
Tišnov /FOTOGALERIE/ - Místo, kde budou rády trávit čas rodiny s dětmi. Takovým by se měl stát park pod kostelem v Tišnově na Brněnsku, který otevřou začátkem června. V uplynulých týdnech v parku, na kterém dělníci pracují od loňského podzimu, sko...

V Tišnově zavřou křižovatku u školy. Kvůli opravám

27.března » Brněnský deník
Tišnov - Rodiče stovek dětí z tišnovské základní školy na náměstí 28. října i řidiče projíždějící Tišnovem na Brněnsku v následujících týdnech potrápí dopravní uzavírky několika ulic. „Od úterý třetího dubna budou dělníci měnit plynovod v křižovat...

V Tišnově plánují stavbu nové školky. I kvůli povinnosti přijímat dvouleté děti

10.března » Brněnský deník
Tišnov - Nedostatek míst ve školkách řeší již delší dobu v Tišnově na Brněnsku. Vedení města proto nyní začalo plánovat stavbu další mateřské školy.

Koupaliště na Brněnsku se chystají na sezonu. V Tišnově vznikl dětský bazén

28.května » Brněnský deník
Brno – Nuda u vody? Na koupalištích na Brněnsku letos zřejmě nehrozí. Hned na několika koupalištích totiž lidé najdou nové hřiště nebo zajímavé možnosti, jak si zpestřit letní program. V Tišnově se rodiny s dětmi dočkají vytouženého bazénu pro děti.

Tankodrom? Opravy rozbitých silnic nižších tříd spolknou téměř dvě miliardy

22.ledna » Brněnský deník
Brněnsko /INFOGRAFIKA/ – Na lepší cestování bez nekonečného nadskakování auta se mohou těšit v okolí Brna. Silničáři se totiž v březnu pustí do oprav osmnácti kilometrů silnic druhých a třetích tříd. Za spravení sedmi úseků dají 765 milionů korun....

Sedm hříchů v Tišnově připomene cestu odsouzenců na šibenici

6.listopadu » ČRo Brno
Podél jedné z hlavních ulic v Tišnově vznikají tři metry vysoké stély z temně černého kamene. Město tam spolu s nadšenci obnovuje cestu hrdelního práva, kudy dřív trestanci chodili na šibenici.

Kapli smíření rozezní sedm zvonových trubek. Z plánů na kryptu s ostatky sešlo

28.října » Brněnský deník
Tišnov - Šibeniční vrch, na kterém před staletími Tišnovští trestali zločince, získá v budoucnu novou dominantu. Památku zemřelých trestanců místní uctí kaplí smíření.

Patnáct let slibovaný park v Tišnově? Rozhodne prosincové zastupitelstvo

15.října » Brněnský deník
Tišnov - Je to zhruba patnáct let, co lidé v Tišnově poprvé vyslechli plán na stavbu parku pod kostelem. Dodnes ale na novou relaxační zónu čekají marně.

Státní svátek 28.října 2016 v Tišnově

12.října » Tišnov
V Tišnově si, stejně jako na ostatních místech České republiky, připomeneme dne 28. října 2016 státním svátkem vznik Československa. Při této příležitosti proběhne pietní akt, během kterého položí členové rady města kytice u pomníku na ul. Svatopl...

Tišnov soutěží o nejhezčí radnici

9.září » Brněnský deník
Tišnov - V konkurenci víc než třech desítek dalších domů bojuje tišnovská radnice o titul nejkrásnější radnice roku 2016. Do soutěže se město přihlásilo poprvé. „Naše budova je jedna z nejhezčích v regionu. Proto, když nás pořadatelé oslovili s na...
Miroslav Šlouf - Politický lobbista
Jan Švejnar - Česko-americký ekonom
Milan Urban - Politik za ČSSD
Jiří Weigl - Vedoucí Kanceláře prezidenta republiky
Václav Klaus - 2. prezident ČR
ODS - Politická strana
Korupce - Zneužití postavení nebo funkce v politice
ČSSD - Přední levicová politická strana
Lobbování - Prosazování skupinových zájmů

Tato informační stránka o Roman Skřepek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Roman Skřepek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes