Jiří Weigl Vedoucí Kanceláře prezidenta republiky

Vztahuje se k

Vedoucí Kanceláře je vedoucí organizační složky státu, který činí právní úkony ve věcech týkajících se Kanceláře navenek, řídí a kontroluje její činnost a odpovídá za ni. Z výkonu své funkce je odpovědný prezidentu republiky, který ho řídí a ukládá mu úkoly. Vedoucí Kanceláře přímo řídí ředitele Sekretariátu prezidenta republiky, Odboru politického, Protokolu, Tiskového odboru, Zahraničního odboru, Odboru legislativy a práva, Bezpečnostního odboru, vedoucího oddělení interního auditu a bezpečnostního ředitele.

Články

Weigl: Češi se nebojí konfliktů v Sýrii. Nejsou spokojeni s politikou EU

Centrum pro výzkum veřejného mínění pořádal anketování ohledně toho, jak lidé v Česku vnímají situaci v Sýrii. Zejména jestli jde v tomto případě o světovou, evropskou nebo českou hrozbu?

BLÍZKÝ VÝCHOD: Vrcholek ledovce

15.května » Neviditelný Pes
Americké vypovězení mezinárodní jaderné dohody s Íránem není pouze vyjádřením frustrace prezidenta Trumpa ze špatné smlouvy sjednané jeho předchůdcem, která prý není dostatečnou zárukou před jadernými ambicemi islamistického íránského režimu.

Bundesliga - preview 33. kola

5.května » Eurofotbal.cz
V předposledním kole se už hrají všechny zápasy ve stejném čase. Tlačenice je v bojích o poháry i o záchranu. Druhé Schalke hraje v Augsburgu, třetí Dortmund přivítá Mohuč, která ještě není v bezpečí z hlediska sestupu. Hoffenheim čeká duel ve Stu...

Stret civilizácií podľa Huntingtona predsa len (nesrsta)

28.dubna » blog.sme.sk
Ak Huntington mal významnú úlohu pri spochybnení triumfalistického západného universalizmu prvej polovice 90. rokov, jeho kľúčová téza, že ľudstvo čakajú nevyhnuteľné konflikty civilizácií, je naďalej predmetom diskusie.

Desať rokov od smrti Samuela Huntingtona (nesrsta)

27.dubna » blog.sme.sk
Problematika odkazu Samuela Huntingtona ma priebežne zaujíma a preto veľmi zaujal článok p. riaditeľa IVK Jiřího Weigla uvedený na webu IVK, ktorý tu so súhlasom autora uvádzam v pôvodnom znení, bez prekladu.

ROZHOVOR: Oficiální zprávy jsou evidentně lživé

27.dubna » Neviditelný Pes
Nedomnívám se, že hrozí další světová válka. Rozhodně ne v tom stylu, jak vypadala druhá světová válka. Na to jsou všichni moc dobře vyzbrojeni a zároveň nemají dost vojáků v poli.

SVĚT: Střet civilizací a Huntington

27.dubna » Neviditelný Pes
Letos uplyne 10 let od úmrtí Samuela Huntingtona, autora slavné knihy Střet civilizací, v níž již v polovině 90.let předpověděl střet mezi naší a islámskou civilizací. Je již Huntington a jeho pojetí zastaralé?

SVĚT: Střet civilizací

14.dubna » Neviditelný Pes
Letos uplyne 10 let od smrti profesora Samuela Huntingtona, amerického politologa z Harvardu a poradce bývalého prezidenta Jamese Cartera, jehož slavná kniha „Střet civilizací“, která vyšla v roce 1996, vyvolala velký ohlas a polemiku, která trvá ...

Václav Klaus: Európa nepotrebuje masovú migráciu

13.dubna » Hlavné Správy
Praha 13. apríla 2018 (HSP/Foto:TASR) Bývalý český prezident Václav Klaus nedávno predstavil novú knižnú publikáciu “Sťahovanie národov, s.r.o: Stručný manuál k pochopeniu súčasnej migračnej krízy” (Europe All Inclusive: A Brief Guide to Understan...

EVROPA: "All Inclusive"

12.dubna » Neviditelný Pes
Kniha Stěhování národů, s.r.o.: Stručný manuál k pochopení současné migrační krize (s anglickým názvem Europe All Inclusive: A Brief Guide to Understanding the Current Migration Crisis) bývalého českého prezidenta Václava Klause, se spoluautorství...

Jiří Weigl: Deset let od smrti Samuela Huntingtona

Letos uplyne 10 let od smrti profesora Samuela Huntingtona, amerického politologa z Harvardu a poradce bývalého prezidenta Jamese Cartera, jehož slavná kniha „Střet civilizací“, která vyšla v roce 1996, vyvolala velký ohlas a polemiku, která trvá ...

EVROPA: Fake news

11.dubna » Neviditelný Pes
Uplynulou neděli zaznamenal maďarský premiér Viktor Orbán již třetí drtivé volební vítězství v řadě v parlamentních volbách ve své zemi, když se ziskem téměř 50 % hlasů udržel ústavní většinu, kterou má v budapešťském parlamentu již od roku 2010.

Tato informační stránka o Jiří Weigl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Weigl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes