15
new stories - click to show

Tomáš Škvrna

Related to

Nové výkonné pracovní stanice Lenovo

18.June » Techmagazín.cz
Nedávná studie společnosti Lenovo Future of Work and Digital Transformation zjistila, že 70 % zaměstnanců, kteří se průzkumu zúčastnili, uvedli vyšší spokojenost s prací z domu a 56 % se cítilo v domácím prostředí dokonce produktivnější.

Nejvýkonnější mesh systém s Wi-Fi 6

18.June » Techmagazín.cz
Společnost TP-Link přichází s novým Wi-Fi Mesh systémem AX6600 Deco X90 pro pokrytí celé domácnosti, který je doposud nejvýkonnějším mesh systémem TP-Link s podporou Wi-Fi 6 (802.11ax), a je dostupný ve verzi s jednou, tak i dvěma jednotkami.

Firmy nejvíce podceňují slabá hesla

18.June » Techmagazín.cz
Distributor řešení N-able, společnost Zebra Systems, na základě svého průzkumu mezi MSP partnery uvedla, že podniky nejvíce podceňují oblast správy hesel a školení uživatelů na kybernetickou bezpečnost.

V jeskyni budou trénovat roboty

17.June » Techmagazín.cz
Příští týden, tj. 21.-25. června se poprvé vydá do Býčí skály v Moravském krasu čtyřnohý robot SPOT spolu s dalšími robotickými systémy a drony týmu robotiků z Fakulty elektrotechnické (FEL) ČVUT.

Nová výbava Linde navýší výkon o 20 %

17.June » Techmagazín.cz
Pro produktivitu vychystávání z úrovně podlahy je klíčová rychlost a přesnost obsluhy. Čím kratší vzdálenost obsluha vozíků musí ujít, tím jsou vychystávací procesy rychlejší a efektivnější.

Během 5 min 100 m2

17.June » Techmagazín.cz
Společnost HENNLICH přichází s mobilní ekologickou dezinfekci pro vnitřní prostory, která dokáže během pěti minut vyčistit od virů až 100 metrů čtverečních. Výhodou systému je, že dezinfekce může probíhat i v přítomnosti lidí i zvířat.

Volvo zkoumá možnosti nefosilní oceli

16.June » Techmagazín.cz
Automobilka Volvo Cars spojuje své síly se švédskou firmou na výrobu oceli SSAB, aby společně zkoumaly vývoj vysoce kvalitní nefosilní oceli vhodné pro využití v rámci automobilového průmyslu.

Podpořte mladé české strojaře!

16.June » Techmagazín.cz
Tak jako většina oborů má své vrcholné soutěže, na nichž soupeří nejlepší z nejlepších ve své branži, sdružuje soutěžní projekt Skills šampiony v odborných dovednostech. Jde o jakousi olympiádu řemesel, která je oslavou lidské zručnosti a kvalitní...

ZAT finišuje s dodávkami pro Francii

16.June » Techmagazín.cz
Posledních deset procent z 58 skříní řídicího systému zbývá příbramské firmě ZAT dodat na projekt modernizace jaderných elektráren ve Francii. Finálně bude systém KCF od českého výrobce řídicích systémů zajišťovat diagnostické a informační funkce ...

Efektivní instalační řešení pro mobilní stroje

15.June » Techmagazín.cz
V předchozí části, zveřejněné 1. 6., jsme se zabývali řešením elektroinstalačních problémů u mobilních strojů pomocí decentrální elektrotechnické stavebnice Data Panel, která patří do skupiny Murrelektronik.

Nové bezpečnostní kamery s AI

15.June » Techmagazín.cz
Panasonic uvádí novou aktualizovanou řadu bezpečnostních kamer S, která udává nový standard díky integrovaným funkcím umělé inteligence (AI) a vylepšené kvalitě obrazu pro potřeby přesnějších analytických nástrojů používaných kamerami.

Dějiny ožívají díky projektorům

11.June » Techmagazín.cz
V Národním muzeu v Praze zajišťují projektory Panasonic jedinečný zážitek v expozici Momenty dějin. Jde o druhou největší multimediální instalaci na světě.
Karel Čapek - Český spisovatel
Tomáš Halík - Český katolický kněz, teolog, religionista
Václav Havel - První prezident České republiky
ŠKODA AUTO a.s. - Automobilová výroba a výroba dopravních prostředků
Fotbal - Míčový sport
SARS-CoV-2 - Nový koronavirus způsobující onemocnění COVID-19

Tato informační stránka o Tomáš Škvrna zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Škvrna" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes