15
new stories - click to show

Petr Slabý

Related to

Signe Emmeluth sólově a ve dvou duetech

2.September » HISVOICE
Akční hra i semielektronické ponory dánsko-norské saxofonistky. The post Signe Emmeluth sólově a ve dvou duetech appeared first on HISvoice .

Dvě pozoruhodnosti na Pyroclastic Records

19.August » HISVOICE
Hlasové kouzlení Coryho Smytha a magické kousky Craiga Taborna. The post Dvě pozoruhodnosti na Pyroclastic Records appeared first on HISvoice .

BLOOM EFFECT: The Way Out In

Švýcarské kvarteto Bloom Effect je složeno z hudebníků, jejichž dráhy se v různých konstelacích protnuly mnohokráte, ale v tomto složení se dali dohromady až v roce 2019, kdy nahráli toto debutové album. Vedoucí dvojicí jsou zde saxofonista Jochen...

Šifra podle mistryně Mary Halvorson

26.July » HISVOICE
Věhlasná americká kytaristka ve svém novém projektu pracuje s experimentální písňovou formou. The post Šifra podle mistryně Mary Halvorson appeared first on HISvoice .

DURMAN/POSEJPAL: Call For The Angels

Jiří Durman a Miroslav Posejpal spolu vystupovali již od sedmdesátých let a jejich hudba byla postavena čím dál více na niterném souznění než na freejazzovém dialogu. Vždycky měla specifický duchovní rozměr a dokázala se přizpůsobit danému okamžik...

Nové duety Simona Nabatova

21.June » HISVOICE
Jenom na značce Leo Records vydal pianista Simon Nabatov již osm alb v duetech, ta nejnovější se saxofonistou Michaëlem Attiasem a kytaristou Brandonem Seabrookem. The post Nové duety Simona Nabatova appeared first on HISvoice .

Turisté se vracejí na středočeské památky, je první víkend letošní sezony

Křivoklát (Rakovnicko) - Turisté se pomalu vracejí na středočeské památky. Dnes je první víkend letošní návštěvnické sezony, která začala v úterý za dodržování protipandemických...

Dva sólové počiny a jedno aforistické kvarteto z produkce Evil Rabbit

17.May » HISVOICE
Pod řadovými čísly 30, 31 a 32 najdeme na tomto labelu profilová alba kontrabasisty Meinrada Kneera, kytaristy Andrease Willerse a pozoruhodné spojení šakuhači a klarinetu se smyčci. The post Dva sólové počiny a jedno aforistické kvarteto z produk...

Začíná covidová sezona hradů a zámků. Bez průvodců a s rozestupy v komnatách

Turisté mohou navštívit vybrané hrady a zámky v krajích s příznivým epidemickým vývojem. Prohlídky jsou možné pouze bez průvodce, většina památek také zpřístupnila převážně venkovní prostory.
Věra Faltová - Česká malířka, ilustrátorka

Tato informační stránka o Petr Slabý zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Slabý" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes