Pavel Ecler

Vztahuje se k

Studenti budou stávkovat za dodržování ústavy

15.března » Mělnický deník
Mělník - Výstražné studentské stávky na obranu ústavních hodnot v České republiky se dnes zúčastní stovky lidí z vysokých a středních škol po celé zemi. V poledne vyjdou na půl hodiny ze školních budov. Chtějí dát najevo, že jim není lhostejný osu...

Sezona hradů a zámků: divadlo, jarmarky i peklo

12.března » Mělnický deník
Mělnicko /INFOGRAFIKA/ – Vinná noc, divadelní představení, jarmarky, soutěž růží, dožínky. To je jenom část událostí, které plánují hrady a zámky na Mělnicku a blízkém okolí na brzy startující turistickou sezonu.

Den s Mírou na zámku Veltrusy

13.února » iRegiony Impuls
Jste Miroslav a rád byste oslavil originálně svůj svátek? Veltruský zámek má pro vás 10.3.2018 malý dárek ve formě sníženého vstupného na výstavu „Váhy, míry, závaží na zámku vám ukáží“, kde budou probíhat také komentované prohlídky.

Větrná neděle dala hlavně hasičům pořádně zabrat

30.října » Novinky.cz
I když se převážná část Kralupska vine údolím kolem řeky Vltavy, i zde se od nedělního rána proháněla prudká vichřice tvořená drsnými poryvy západních větrů o rychlosti až 125 km v hodině.

Zahrádkáři na Mělnicku mají třetí semínkovnu

19.července » Mělnický deník
Mělník - Do sítě šedesáti Semínkoven v Česku, nabízejících zahrádkářům bezplatné sdílení a výměnu semen z rostlin, které nebyly chemicky ošetřeny, patři i tři místa na Mělnicku. Na začátku sezony si mohou nadšenci přijít pro semínka do mělnické kn...

Cesty v zámeckém parku čekají opravy

Veltrusy - Opravy cest čekají v letošním roce park u veltruského zámku, který před patnácti lety a opět před čtyřmi lety zasáhla velká voda.

Veltruský zámek čekají opravy, obnovena bude i jedna studna

21.dubna » Mělnický deník
Veltrusy – Také letos čekají areál veltruského zámku i zámek samotný, jenž je národní kulturní památkou, změny. Přispějí k nim už mnoho let nekončící opravy, které si zámek vyžádal po takřka likvidační povodni před čtrnácti lety.

Poslední ránu zámku Veltrusy zasadily povodně

9.dubna » ČtiDoma.cz
Hlavní budova zámku Veltrusy stále není v provozu. Pro veřejnost byl celý objekt uzavřen po povodni 2002, ta však nebyla příčinou. Šlo o pověstnou poslední kapku. Co se teď na zámku chystá? Budou znovu uvedeny do provozu hodiny na zámeckém nádvoří.

Poslední ránu zámku zasadily povodně

9.dubna » ČtiDoma.cz
Hlavní budova zámku Veltrusy stále není v provozu. Pro veřejnost byl celý objekt uzavřen po povodni 2002, ta však nebyla příčinou. Šlo o pověstnou poslední kapku. Co se teď na zámku chystá? Budou znovu uvedeny do provozu hodiny na zámeckém nádvoří.
Jiří Krátký - poslanec za ČSSD
Seznam.cz - Internetová společnost

Tato informační stránka o Pavel Ecler zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Ecler" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes