15
new stories - click to show

Petr Vrba

Related to

Studio Hrdinů uvede v jednom týdnu dvě premiéry

10.September » Divadlo.cz
Ve Studiu Hrdinů se připravují dvě premiéry výjimečných koprodukčních projektů. První z nich je premiéra intermediálního formátu na pomezí mluveného slova

Zastávka Zero Point (No. 3)

Nultý bod v posledním večeru nabídl nezvyklou hudební produkci: impro-boyband BOYSE Petra Vrby a královnu české drag scény Miss Petty.

Banausoi: Imagines

6.May » HISVOICE
Česko-slovenské trio Banausoi vytvořili zkušení improvizátoři Petr Vrba (trubka, klarinet, elektronika), Václav Šafka (bicí, perkuse, objekty) a Ondřej Zajac (kytara, hlas). Na jeho debutovém albu však nečekejme nějakou puristickou neidiomatickou ...

Děti, improvizace na trubku a taky vaření – hudebník Petr Vrba už dlouho neví, co je to nuda

21.April » ČRo
Jméno neúnavného multiinstrumentalisty a improvizátora Petra Vrby je spojené s klubem Punctum, festivalem Alternativa, trumpetou i syntezátory.

Balázs Pándi mezi redakcí, kuchyní, letišti a kluby

13.April » HISVOICE
Velevytížený maďarský bubeník je ještě navíc sběratelem vinylů, novinářem a kuchařem. The post Balázs Pándi mezi redakcí, kuchyní, letišti a kluby appeared first on HISvoice .

George Cremaschi: Žít v Česku je fantastické

4.November » Full Moon Zine
PIO je spolek, který George vede spolu s Petrem Vrbou, je volným sdružením vynikajících hudebníků. Z jejich dílny vycházejí nesmírně zajímavé projekty.

Zápisky melomanovy 62

2.October » HISVOICE
Meloman jako dramaturg letošního ročníku HearMe!, festivalu improvizované a jiné hudby. The post Zápisky melomanovy 62 appeared first on HISvoice .

Franz Hautzinger: Pěstuji rostliny a rybařím

3.September » kulturní magazín Uni
Trumpetista Franz Hautzinger se narodil v roce 1963 v rakouském Burgerlandu, tudíž to neměl daleko do Jazzgalerie v Nickelsdorfu, kde jednoho dne viděl hrát amerického trumpetistu Hannibala Marvina…

Tato informační stránka o Petr Vrba zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Vrba" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes