15
new stories - click to show

Marek Hecl Slovák

Related to

Pardubice lanaří Zohornu i Radila. Buchtele je neposílí, a co Musil?

4.May » Hokej.cz
Pardubice se mezi tuzemskou hokejovou elitou touží vrátit na výsluní. I proto na úterní tiskové konferenci představily šestici nových tváří, tím však výčet posil určitě nekončí.

Pardubice lovily u konkurence. Mezi šesticí prvních posil je Košťálek či Frodl

4.May » ČT sport
Silné finanční zázemí na východě Čech rozhodlo. Novými posilami zbrojících Pardubic se stali brankář Dominik Frodl z Plzně, v obraně Kanaďan Dennis Robertson z Bolzana a Jan Košťálek ze Sparty. Do ofenzivy přišel dosavadní Košťálkův spoluhráč Robert…

Mora už dře i s posilami. Přípravu chce ozvláštnit i ve vojenském prostoru

11.May » Hokej.cz
Není to dlouho, co ztratili sedmý zápas čtvrtfinále proti Plzni, a už zase potí trika. Olomoučtí hokejisté tradičně začínají suchou přípravu na umělé trávě nedaleko od stadionu fotbalové Sigmy, tentokrát ji ale odstartovali na ploše své plecharény. …

Olomouc hlásí posily do útoku, lovila ve Spartě a na Slovensku

1.May » Hokej.cz
Také Olomouc v den otevření přestupového trhu odhalila dvě útočné posily. Ze Sparty získala zkušeného Lukáše Klimka, z Trenčína pak talentovaného Slováka Marka Hecla.

Tato informační stránka o Marek Hecl Slovák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marek Hecl Slovák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes