15
new stories - click to show

Lenka Šmídová

Related to

České hudební osobnosti, které zemřely v roce 2022: Hana Zagorová, Michal Ambrož i Pavel Smetáček

27.December » iREPORT.cz
Bývá to tak každý rok a ten uplynulý nebyl výjimkou. Opět jsme se museli rozloučit s hudebníky, kteří pomáhali formovat českou hudební scénu. Mezi nimi Hana Zagorová, Michal Ambrož, Radan Dolejš nebo Pavel Smetáček. Nejen...

Čas na nový sport – začni s jachtingem!

20.August » Tojesenzace.cz
Hledáte vhodný sport pro své děti? Chcete, aby u něj vydržely celý život, našly partu kamarádů a podívaly se do

Čas na nový sport – začni s jachtingem!

19.August » e-sportfoto.cz
Hledáte vhodný sport pro své děti? Chcete, aby u něj vydržely celý život, našly partu kamarádů a podívaly se do světa? Vyberte si právě jachting!

Smutek české operní scény: Nečekaně odešla pěvkyně Lenka Šmídová (†60), hvězda Čerta a Káči

6.June » eXtra.cz
Opravdu velmi smutnou zprávu pro podporovatele české operní scény přineslo Národní divadlo: na věčnost totiž nečekaně odešla operní pěvkyně Lenka Šmídová (†60), která přitom s úspěchem vystupovala ještě před necelými dvěma měsíci. „Už tě nic nebolí,…

Zemřela legenda české opery. Pěvkyně byla populární i v zahraničí

6.June » tn.cz
Českou operu zachvátil zármutek, přišla o jeden z nejzvučnějších hlasů. Zemřela pěvkyně Libuše Šmídová. Ještě v polovině dubna přitom zářila na jevišti. Dlouholeté sólistce Národního divadla bylo 60 let.

Zemřela sólistka Opery Národního divadla Lenka Šmídová

3.June » Novinky.cz
Ve věku 60 let zemřela minulý pátek v Praze sólistka Opery Národního divadla (ND) Lenka Šmídová, oznámil tiskový mluvčí ND Tomáš Staněk.

Ve věku 60 let zemřela sólistka Opery ND Lenka Šmídová

Praha - Ve věku 60 let zemřela sólistka Opery Národního divadla Lenka Šmídová. ČTK to dnes řekl mluvčí ND Tomáš Staněk. Na první české scéně Šmídová nejprve hostovala od roku...

Zemřela Lenka Šmídová

(15. 12. 1961 Praha - 27. 5. 2022) Česká operní pěvkyně (mezzosoprán/alt) a pěvecká pedagožka, dlouholetá sólistka Opery Národního divadla v Praze.

Tato informační stránka o Lenka Šmídová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lenka Šmídová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes