15
new stories - click to show

Rebecca Smithová

Related to

Kubová postoupila na MS v krátkém bazénu do finále na 100 metrů znak

16.December » ČeskéNoviny.cz
Abú Zabí - Plavkyně Simona Kubová se postarala o první českou finálovou účast na letošním mistrovství světa v krátkém bazénu. Z osmého místa v dnešním semifinále postoupila do...

První světový rekord v Tokiu. Postarala se o něj štafeta australských plavkyň

25.July » Aktuálně.cz
Australanky překonaly vlastní světové maximum z Her Commonwealthu v roce 2018. Ve štafetě na 4x100 metrů volný způsob zaplavaly čas 3:29,69 minuty.

Australská štafeta žen na 4x100 m kraul vyhrála ve světovém rekordu

25.July » ČeskéNoviny.cz
Tokio - Australské plavkyně se ve štafetě na 4x100 metrů volný způsob postaraly o první světový rekord na olympijských hrách v Tokiu. Času 3:29,69 minuty dosáhly ve složení Bronte Cambellová,...

Australská štafeta kraulařek na 4x100 m ozdobila zlato světovým rekordem

25.July » iDNES.cz
Australské plavkyně se ve štafetě na 4x100 metrů volný způsob postaraly o první světový rekord na olympijských hrách v Tokiu. Času 3:29,69 minuty dosáhly ve složení Bronte Cambellová, Meg Harrisová, Emma McKeonová a Cate Campbelová.

Titanic se může rozřezat, rozhodl soud! Chtějí vyzvednout telegraf

22.May » tn.cz
Marconiho bezdrátový telegraf, který napomohl k záchraně přibližně 700 cestujících z potápějícího se Titaniku, může být z vraku lodi vyzdvižen. Rozhodl o tom soud. Stále se ale najdou odpůrci tohoto kroku.

Americká elektrorozvodná síť měla slabinu. Rusko jí využilo

11.January » Britské listy
List Wall Street Journal provedl rekonstrukci nejhoršího známého hackerského útoku na národní energetický systém, píší Rebecca Smithová a Rob Barry. Odhalil tak útoky na stovky malých dodavatelů.
Donald Trump - Americký obchodní magnát

Tato informační stránka o Rebecca Smithová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Rebecca Smithová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes