15
new stories - click to show

Václav Snášel

Related to

Jeden řidič vládne všem. Škodovka vyvíjí s ostravskou univerzitou systém, díky kterému lze řídit více vozů najednou

20.November » CzechCrunch
Situace, kdy se budou po silnicích prohánět plně autonomní vozy, už dnes nejsou tak vzdálené. I Škoda Auto tento trend vnímá, a proto v rámci projektu Follow the Vehicle, na němž pracuje se studenty a výzkumníky z Technické univerzity Ostrava, zko...

Zaplaťte a vydáme vám článek. Arabští "predátoři" v Praze provozují byznys s vědou

10.August » Aktuálně.cz
Firma, kterou v Praze založili Jordánec a Egypťan, si podle zjištění Aktuálně.cz udělala byznys z obcházení pravidel vědy.

V Ostravě vyvíjejí příruční dýchací sady. Nejlehčí láhev s kyslíkem si bude moci koupit úplně každý

26.May » TV Polar
Kyslíková láhev pro každého. Světový nápad, se kterým přišel ostravský Cylinders Holding. Na jeho vývoji začal nově spolupracovat s Vysokou školou báňskou. Dýchací sady by měly být přenosné a snadno dostupné.

V Ostravě vyroste největší „5G laboratoř“. T-Mobile tam otestuje nové technologie

12.December » Cnews.cz
Ostrava-Poruba je v těchto dnech skloňována hlavně se střeleckým masakrem, který se odehrál v tamní fakultní nemocnici. Doslova pár metrů od tohoto místa dojde k mnohem pozitivnější události. T-Mobile uzavřel se zástupci Vysoké školy báňské memora...

V Ostravě spustili nový superpočítač Barbora

Ve středu 2. října byl v IT4Innovations, národním superpočítačovém centru VŠB – Technické univerzity Ostrava, slavnostně spuštěn do provozu nový superpočítač. Rozšířil tak rodinu superpočítačů instalovaných v tomto centru.

Záchranáři se představí na festivalu Bezpečnosti

30.May » iUHLI.cz
Pětičlenná četa Hlavní báňské záchranné stanice (HBZS) Ostrava se dnes účastní třetího ročníku festivalu Bezpečnosti 2019 na VŠBTUO v Ostravě-Porubě.

Hvězdé války v Ostravě aneb když je střílečka o pokročilé komunikaci

/FOTOGALERIE/ Optické, rádiové i metalické přenosy informací, elektronika, telemetrie, elektrotechnologie, informatika, mikroprocesory. Ale také odpadní vodovodní trubky a turistické karimatky. Z toho dělá Martin Tomis vybavení pro futuristickou b...

Tato informační stránka o Václav Snášel zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Václav Snášel" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes