Zdeněk Zmeškal

Related to

Milevští fotbalisté pokřtili nové dresy ve slavnostním utkání remízou, po které převládalo zklamání

20.September » Jihočeské týdeníky
MILEVSKO – Po minulém týdnu, kdy fotbalisté Milevska nejprve nehráli odložené utkání s Táborskem B (koronavirus) a poté padli v Čimelicích, hostili svěřenci trenéra Miroslava Strnada ve slavnostním utkání pátého kola krajského přeboru Jankov. Za d...

„Ekonomka“ se chystá na přesun do Poruby. Už pod novým vedením

Do konce roku chce mít Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava stavební povolení na výstavbu nové budovy. Do ní už se ale ekonomická fakulta přesune pod novým vedením, které je tomu svolné.

Nástup průmyslu 4.0 se odráží i ve studiu MBA

21.March » KarieraWeb.cz
Postupné změny v osnovách, které odrážejí technologický vývoj i potřeby společnosti, se netýkají jen základního či středního školství. Novinky a trendy se kontinuálně promítají i do MBA programů, které v Česku nabízejí prestižní školy a instituty.

„Poď z tej kysně ven…“

29.September
Pod tímto záhadným názvem se ukrývá nejen název písničky, ale i pořadu muziky Jasénka, který připravili její členové v rámci oslav 70. výročí založení Souboru valašských písní a tanců Jasénka. Společně s muzikou, kdy na postu primáše se bude stříd...
Fotbal - Míčový sport

Tato informační stránka o Zdeněk Zmeškal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Zmeškal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes