15
new stories - click to show

Jan Sochor

Related to

Fotoreportáž Jana Sochora: Ukřižování „Krista míšence“

28.March » Reflex.cz
Už třicet čtyři let nese vždy o Velkém pátku Mario Valencia svůj kříž na vrchol hory. Na hlavě trnovou korunu, obklopen muži v oblecích římských vojáků, přehraje dokonale svou roli mučeného Krista. Krista s indiánskou krví.

Výzvy spojené s vodíkovým hospodářstvím se představí na konferenci v Praze

23.March » EnviWeb.cz
Vědci z celého světa, kteří se zabývají vodíkovými technologiemi, míří do Prahy. Ve dnech 29.-31. března se totiž v české metropoli uskuteční již 13. ročník jedinečné evropské odborné konference s názvem Hydrogen Days 2023. Konference poprvé vedle v…

Výzvy spojené s vodíkovým hospodářstvím se představí na konferenci v Praze

22.March » Průmysl.cz
Vědci z celého světa, kteří se zabývají vodíkovými technologiemi, míří do Prahy. Ve dnech 29.–31. března se totiž v české metropoli uskuteční již 13. ročník jedinečné evropské odborné konference s názvem Hydrogen Days 2023. Konference poprvé vedle v…

Vědci z celého světa budou v Praze diskutovat o vodíkovém hospodářství

20.March » Hybrid.cz
Ve dnech 29.–31. března se v české metropoli uskuteční již 13. ročník jedinečné evropské odborné konference s názvem Hydrogen Days 2023. The post Vědci z celého světa budou v Praze diskutovat o vodíkovém hospodářství first appeared on Hybrid.cz .

Vzácný poklad Atlantického lesa: Houby svítící ve tmě!

13.March » Lidé a Země
Atlantický les, který je svou biodiverzitou stejně důležitý jako Amazonie, ukrývá mnohá tajemství. Najdete v něm okolo 2000 druhů rostlin, což je zhruba 35 procent všech druhů flóry v Brazílii a pět procent z celosvětového množství. Zároveň v něm ro…

Fotoreportáž Jana Sochora: Hořká chuť cukru

26.February » Reflex.cz
Kolumbie vyprodukuje každý rok asi 2,5 milionu tun třtinového cukru. Aby se z několikametrové trávy stala sladká pochoutka, je ale zapotřebí tvrdé práce mužů na plantážích v bezohledných podmínkách. Sklízet ostrá stébla cukrové třtiny není žádný med.

Fotoreportáž Jana Sochora: Zelená horečka

4.February » Reflex.cz
V centru Bogoty se skrývají dílničky, kde surovému kameni s temnou zelenou září vdechnou život. Zkušený brusič musí přesně odhadnout, kde smaragd zbrousit a jak moc, aby zvýšil jeho krásu – a cenu.

Fotoreportáž Jana Sochora: Nejsušší město Ameriky

30.January » Reflex.cz
Pachacútec, chudinská oblast Limy, je domovem pro dvě stě tisíc lidí. Nenajdete tu ale téměř nic, co by připomínalo funkční město – silnice, vodovod, kanalizace. Vyprahlé místo denně čeká na dodávku pitné vody z cisteren, za kterou tvrdě platí.

Novodobých poutníků přibývá. Chtějí zažít jiný pocit z cestování a získat čas jen pro sebe

Poutníci byli první turisté. Mířili na místa, kde došlo k zázraku nebo tam byly uloženy relikvie. Během staletí se podoby cestování proměnily, ale teď se poutnictví vrací.

Fotoreportáž Jana Sochora: Cirkus bez legrace

6.January » Reflex.cz
Dělat cirkus v Salvadoru není jen tak. V zemi zamotané do spirál násilí mezi pouličními gangy jsou potulné rodinné cirkusy často jakýmsi záchranným člunem na temném nočním moři. Dvě hodiny smíchu, otřepaných vtipů a tlustých stehen v síťovaných punč…

Most testuje vodíkový autobus Toyoty v plném provozu

30.December » Epochaplus.cz
Město Most testuje v plném provozu vodíkový autobus značky CaetanoBus, který byl zkonstruován ve spolupráci s Toyotou. Najet má 600 kilometrů a je nasazen na náročnou trasu s řadou převýšení. Z výfuku mu vychází pouze vodní pára. Mostu má přinést da…

Kolumbijské války duchů: Brujo

17.December » Lidé a Země
Prý dokáže ochránit muže před letícími kulkami. A ženám přivolat lásku. Zajistit peníze i sílu. Jak získá brujo – čaroděj – svou moc? A čím za ni platí?
Pavel Váně - Zpěvák

Tato informační stránka o Jan Sochor zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Sochor" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes