15
new stories - click to show

David Špaček

Related to

Češi v QMJHL: Bednář čape i nahrává, žolík Špaček a nájezdový expert

14.October » Hokej.cz
Osmička českých mladíků rozehrála ročník v kanadské Quebec Major Junior Hockey League, většina z nich tam přitom může bez výjimky působit ještě i příští sezonu. Nejsilnější zastoupení v soutěži mají naši brankáři.

Juniorská záloha si proti Dánům zahrávala. Do stavu 3:0 slušné, říká Lobo

29.July » Hokej.cz
Reprezentace do devatenácti let zahájila turnaj Summer Hockey Challenge v německém Füssenu těsnou výhrou, když proti dvacítce Dánska téměř ztratila třígólový náskok.

Čtyři zápasy v pěti dnech. Koho bere dvacítka do Finska?

4.July » Hokej.cz
Necelý týden pracovali čeští hokejisté do dvaceti let na úvodním kempu ve Velkých Popovicích, trenér Karel Mlejnek následně rozhodl o nominaci na první zápasovou akci ve finském Vierumäki.

Formánek, Šapovaliv a další. Draftem CHL prošlo 14 Čechů

30.June » Hokej.cz
Zatímco hlavní draft NHL nás čeká až koncem července, po dražbě nadějí USHL už proběhla i ta sledovanější do kanadských juniorských soutěží. Dostalo se na čtrnáct českých talentů.

Překonat tátu? To je můj největší cíl, netají se Špaček a dře v Plzni

18.June » Hokej.cz
David Špaček začal minulou sezonu v juniorce, pak čekal čtyři měsíce na ostrý duel v Litoměřicích, odkud zamířil na mistrovství světa osmnáctek. Nyní se připravuje v A-týmu Plzně, odkud by to chtěl dotáhnout tak daleko, aby překonal svého otce Jar...

Dvacítka začne v Popovicích. S Myšákem i všemi dalšími oporami

16.June » Hokej.cz
Půl roku před světovým šampionátem v Kanadě zahájí přípravu česká reprezentace do 20 let. U té pokračují hlavní trenér Karel Mlejnek s asistenty Davidem Brukem a Pavlem Trnkou.

Aspoň malá odměna: Výteční mladíci sebrali Američanům bod

30.April » Hokej.cz
Druhý skvělý zápas s favoritem ve dvou dnech sehrála česká reprezentace do 18 let na mistrovství světa. Ve vyrovnané partii získala proti domácím Spojeným státům bod za porážku 1:2 v samostatných nájezdech.

Tým, který chce uspět. Kdo je kdo v české osmnáctce?

26.April » Hokej.cz
Ode dnešního večera budeme na dálku fandit hokejistům české osmnáctky. A komu že to vlastně budeme fandit? Představujeme vám všechny mladíky z kádru.

PREVIEW: Jasná věc? Litoměřice jsou rozjeté, Sokolov počítá ztráty

9.March » Hokej.cz
Jedenáct výher z posledních dvanácti utkání. V takové formě vlétnou do play off Litoměřice. Oproti tomu Sokolov ztratil několik důležitých hráčů a nedaří se mu.

PŘESTUPY ONLINE: Třebíč má posilu do útoku, co oznámily Litoměřice?

1.February » Hokej.cz
Jako každý rok i letos 31. ledna ve 23:59 skončilo v Česku přestupové období. Hokej.cz přináší novinky a spekulace v jednom článku, který pravidelně aktualizujeme.

OBRAZEM: Druhý kemp osmnáctky. Češi trénují ve Vyškově

20.December » Hokej.cz
Přípravu na vrchol ročníku má zkomplikovanou také česká reprezentace do 18 let. Před Vánoci se sešla teprve podruhé v sezoně! Svěřenci Jakuba Petra finišují soustředění ve Vyškově, podívejte se na fotogalerii ze sobotního tréninku.

Jak se baví internet: Zpřísnění pravidel v obchodech

21.November » Pravý prostor
EMA Jde zámožný Žid Kohn po ulici a potká svého chudého přítele Roubíčka, jak cosi žmoulá v ruce. Zvědav se na nej podívá a praví: „Poslouchaj Roubíček, co voni to tam maj?” „Ále, kousek chleba.” Povídá Roubíček. Kohnovi to nedá a ptá se znovu: „N...

Tato informační stránka o David Špaček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "David Špaček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes