15
new stories - click to show

Petra Špitálská

Related to

Opilec v Kralupech blokoval tísňové linky. Volal, že chce opravit auto

23.April » Mělnický deník
Pokuta až dvě stě tisíc korun hrozí rozvernému pijanovi za opakované volání na tísňové linky. Z kralupského Dvořákova náměstí volal dvaačtyřicetiletý muž v odpoledních hodinách několikrát na linky 158 a 112. Z jeho téměř nesrozumitelného projevu b...

PŘED 10 LETY: Děti v Lužci nad Vltavou hrály pexeso o sto šest

21.March » Mělnický deník
/FOTOGALERIE/ Pexesohrátky v kulturním domě Vltavan si v neděli 20. března 2011 užilo pětadvacet dětí.

Kralupskou kašnu nahradí záhon. Mizí další část našeho dětství, nechápu místní

22.January » Mělnický deník
Tento týden začala likvidace dlouhodobě nefunkční kašny, jež se nachází na Seifertově náměstí v Lobečku. V jarních měsících ji posléze nahradí záhon, který bude osázen rostlinami. Ne u všech místních se ale konec kašny setkal s pochopením.

PŘED 10 LETY: Otužilci skákali do ledového jezera šipky

27.December » Mělnický deník
Vzduch minus tři, voda na nule. Přesto bylo na Boží hod vánoční v roce 2010 na březích mlékojedského jezera léto. Alespoň pro pět otužilců, kteří se ráchali v ledové vodě.

Dělostřelecká mina čekala na výbuch přes sedmdesát let

26.November » Mělnický deník
U Hořína na Mělnicku byla na začátku týdne nalezena vojenská munice. Přivolaní policejní technici potvrdili, že jde o dělostřeleckou minu z doby druhé světové války.

S krmením ptáků ve městech je lepší přes léto přestat

Také ve městech na Mělnicku někteří obyvatelé chodí do parků nebo k řece krmit ptáky. Někdy jim ovšem místo slunečnicových semínek lidé hází například pečivo, které pro zvířata není zcela vhodné. Mělník se těmto problémům snaží předejít poučnými c...

Lidé jeví o turistické atrakce na Mělnicku velký zájem

Veřejnost jeví zájem o oblíbené turistické atrakce na Mělnicku. Například HistoryPark Ledčice zaznamenává v červenci lepší návštěvnost než loni.

Letní koupaliště se otevřelo veřejnosti

Letní koupaliště v kralupském Lobečku už zahájilo sezonu. Otevřené je denně mezi desátou a dvacátou hodinou. Zájemci mohou také zavítat na ranní kondiční plavání, od čtvrt na sedm do osmi hodin.

Seifertovo náměstí by se rekonstrukce dočkat mohlo, ovšem jen s dotacemi

Palackého náměstí v centru města má za sebou rozsáhlou rekonstrukci. Hlavní náměstí na druhém vltavském břehu, Seifertovo, na změnu k lepšímu zatím marně čeká. Pro plochu mezi věžáky v Lobečku, která se nachází naproti kulturnímu domu, by byla nad...

Z ARCHIVU: Mělnické Vtelno slavilo pouť se šermíři

Na pouti, kterou Mělnické Vtelno slavilo ve druhé červnové neděli v roce 2009, dětem i dospělým představili své zbraně šermíři ze spolku Beřkovští ze Šebířova. Dokonce se i střílelo!

Z ARCHIVU: Dřínovské děti se bavily na pouti

Dřínov slavil v červnu roku 2009 pouť s pohádkovými představeními, kolotoči, houpačkami a pouťovými dobrotami.

Tato informační stránka o Petra Špitálská zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petra Špitálská" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes