15
new stories - click to show

Petr Limprecht

Related to

Reprezentace v taekwondu zahájila společnou přípravu

15.August » e-sportfoto.cz
Po delší společné tréninkové pauze se sešel výběr České republiky taekwondo v technických sestavách, aby zahájil přípravu na nadcházející závodní sezónu. Soustředění se konalo v uplynulých horkých dnech ve sportcentru mělnického hotelu Olympionik ...

Nová tělocvična pomůže zejména úpolovým sportům

Některé mělnické oddíly, které se věnují úpolovým sportům, by se měly v září vrátit do nově opravené tělocvičny ve Sportovní ulici. Místostarosta Petr Volf navíc potvrdil, že prostory by měly být hotové už přes léto.

Snažím se i v této těžké době mít dobrou náladu, říká strážník Petr Limprecht

25.March » Mělnický deník
Jsou na přední linii boje s koronavirem. Vedle zdravotníků, záchranářů to jsou i policisté a strážníci, kteří upozorňují lidi na to, jak je nutné dodržovat všechna opatření, abychom boj s koronavirem brzy vyhráli. Není to ale jednoduchá situace, b...

Video: Mělník prožil 20. ročník turnaje taekwondistů

4.December » Mělník
V Mělníku uspořádal taekwondisté letos už dvacátý ročník tradičního Hansoo Cupu. Turnaj zahájil svým slovem mistr zdejší školy Taekwondo Petr Limprecht, zároveň starosta města Mělníka Ctirad Mikeš a ředitel české Taekwondo federace Bohuslav Hybrant.

Mělník prožil 20. ročník turnaje taekwondistů

4.December » Mělník
V Mělníku uspořádal taekwondisté letos už dvacátý ročník tradičního Hansoo Cupu. Turnaj zahájil svým slovem mistr zdejší školy Taekwondo Petr Limprecht, zároveň starosta města Mělníka Ctirad Mikeš a ředitel české Taekwondo federace Bohuslav Hybrant.

Dynamika, akce a nebezpečí – Nový kalendář policistů a strážníků

18.November » Mělník
Nový kalendář s názvem „Bezpečný Mělník“, který poukazuje především na spolupráci městské a Policie ČR v Mělníku bude veřejnosti slavnostně představen v pondělí 2. prosince 2019 od 16 hodin v Regionálním muzeu Mělník.

Videoreportáž: Den bezpečí a pořádku

28.May » Mělník
I přes nepřízeň počasí se mělnického Dnu bezpečí a pořádku zúčastnily stovky školáků a studentů. Celým dopolednem provázela moderátorská dvojice Petr Limprecht z Městské policie Mělník a Markéta Johnová tisková mluvčí Policie České republiky.

Bude ze starosty tiskový mluvčí? Proč odchází zastupitelé?

16.October » iSoutok
Starosta zveřejnil v měsíčníku radnice odpovědi na dotaz občana ohledně přístavů. Odpovědi vypadají, jako by je psal jejich tiskový mluvčí. Ze zastupitelstva odchází dva zastupitelé. Co je k tomu mohlo vést? A spravedlnost očima jednoho ze zastupi...

Tato informační stránka o Petr Limprecht zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Limprecht" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes