15
new stories - click to show

Dominik Duka

Related to

Korunovační kříž a další předměty půjčilo Arcibiskupství pražské

8.April » manipulatori.cz
Vlna kritiky se snesla na prezidenta Petra Pavla, že do září zapůjčil korunovační kříž Karla IV. a další předměty do Drážďan. Ačkoliv však výstavu Petr

Pochod pro život prošel Prahou, odpůrci ho blokovali při průchodu přes most Legií

6.April » The Epoch Times
Pochod pro život vyrazil po 14:00 z Hradčanského náměstí do centra Prahy. Na Malostranském náměstí se sešli aktivisté na protestní akci. Obě shromáždění monitorovala policie. The post Pochod pro život prošel Prahou, odpůrci ho blokovali při průchodu…

Fotoreport: Aktivisté zablokovali trasu Pochodu pro život

6.April » A2larm
Až na pět set blokujících narazil Národní pochod pro život. Aktivisté tak narušili jednu z klíčových akcí českých ultrakonzervativců.

Policie zavřela stovky lidí na pražském mostě. Protestovali proti pochodu Hnutí pro život

6.April » Forum24
Policie ČR v sobotu odpoledne uzavřela most Legií s protestujícími proti Národnímu pochodu pro život, který se aktivisté snažili zablokovat. Místo toho ale policisté zablokovali je a vzhledem k tomu, že lidé neuposlechli její výzvy, aby most zpřístu…

Pochod pro rodinu chrání policejní kordon

6.April » PrahaIN.cz
REPORTÁŽ: Mší svatou za nenarozené děti ve Svatovítské katedrále odstartoval letošní ročník Pochodu pro život. Kolem 13:00 začal happening na Hradčanském náměstí, odkud proběhl samotný pochod směrem k Václavskému náměstí.

Konzervativní kardinálové se sešli v Praze. Oficiálně řešili gender, utajení vyvolává otázky, zda i příštího papeže

12.March » Deník N
V Praze se na podzim tajně sešli konzervativní katoličtí biskupové a kardinálové na pozvání vlivné americké konzervativní organizace Austin Institute. Setkání se účastnil i kardinál Dominik Duka. O akci církev oficiálně neinformovala. Že se konala, …

POLEMIKA: Prof. Halík a jeho ANO, ALE

11.March » Neviditelný Pes
Zatímco v Pásmu Gazy zuří protiteroristická válka (byť se zdá, že v posledních týdnech s menší intenzitou), v českém intelektuálním prostředí „zuří“ myšlenkový střet mezi signatáři protichůdných petic.

Zakázka na svatovítské varhany zamrzla. Sponzor zemanovců dodal špatné dřevo

5.March » Seznam Zprávy
Zemanova administrativa nastavila požadavky na zakázku za 21,7 milionu v katedrále svatého Víta - dodat dřevo vytěžené po úplňku ve výšce nad 700 metrů, které navíc schlo 10 let. Vyhrál sponzor zemanovců, kritérium však neplní.

Detaily z utajeného jednání s Vatikánem. Spor o vliv na školy i nemocnice

27.February » Seznam Zprávy
Čeští a vatikánští vyjednavači si vyměnili několik protinávrhů vzájemné smlouvy. Vede se ostrá bitva o každé slovíčko. Obě strany si například ujasňují, jak má být naplněno zpovědní tajemství a jaký vliv má mít církev na školy.
Vlastimil Picek - Ministr obrany
Jiří Grygar - Český astronom a astrofyzik
Peter Duhan - Český novinář a manažer
Josef Tošovský - Český bankéř a politik
Čeněk Růžička - Romský aktivista

Tato informační stránka o Dominik Duka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dominik Duka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes