Markéta Johnová

Vztahuje se k

Objednal mobil za tisíce, ale prodejce ho podvedl

Mělnicko – Na Mělnicku se vyrojili další podvedení lidé, kteří si chtěli nakoupit vánoční dárky přes internet. Zaplatili předem, ale zboží už nedostali. E-shopy už mají zrušené webové stránky a prodejci s nimi nekomunikují.

K přepadení pumpy nedaleko Nelahozevsi došlo už před měsícem

11.prosince » Mělnický deník
Mělnicko /VIDEO, FOTOGALERIE/ – Rodina v úterý dopoledne v Roudnici nad Labem pohřbila zavražděnou ženu, která obsluhovala u čerpací stanice v Podhořanech u Nelahozevsi. Dva maskovaní lupiči ji přepadli krátce po půl třetí ráno minulý týden v pond...

Dva sražení chodci během jednoho dne, pro oba letěl vrtulník

10.prosince » Mělnický deník
Mělnicko – Dva sražení chodci během čtyřiadvaceti hodin na mělnických silnicích. V obou případech musel na místo dorazit i vrtulník pražské záchranné služby. Případy jsou téměř totožné, i když na různých místech regionu. Oba sražení mají velmi váž...

Policisté radí opatrnost při nákupech přes internet

7.prosince » Mělnický deník
Mělnicko - Trestním oznámením na neznámého pachatele zabývají policisté z mělnického obvodního oddělení. Poškozený si totiž objednal na internetových stránkách mobilní telefon téměř za 10 tisíc korun. Zaplatil - ale tím to celé skončilo.

S barvou a štětkou byl přistižen při činu

4.prosince » Mělnický deník
Kralupy - Pětatřicetiletému muži z Kralup hrozí, že stráví až jeden rok ve vězení. Podle mělnické policejní mluvčí Markéty Johnové totiž pomaloval vrata u jedné z firem v Kralupech nad Vltavou.

Policie dopadla nepoučitelného zloděje

4.prosince » Mělnický deník
Neratovice – Mělničtí policisté vypátrali a zatkli zloděje, který měl na svědomí několik krádeží v Neratovicích. Díky velmi dobré práci a místní a osobní znalosti se podařilo dopadnout mělnickým kriminalistům třicetiletého muže.

Seniorka přišla o životní úspory

4.prosince » Mělnický deník
Mělník – Dvaadevadesátiletá seniorka přišla o své životní úspory. Okradly ji dvě ženy, které si vymyslely historku, že dámě vyplatí peníze za nepoužité léky. Podle mělnické policejní mluvčí Markéty Johnové teď oběma zlodějkám hrozí, že stráví ve v...

Za záchranu hasiče dostali policisté pamětní medaili

29.listopadu » Mělnický deník
Mělník – Při slavnostním ceremoniálu, kdy skládalo slib osm desítek nových policistů z celého kraje, byly uděleny i pamětní medaile zasloužilým policistům za věrnost a za záchranu lidských životů.

Policisté načapali šest mladistvých opilců

27.listopadu » Mělnický deník
Mělnicko – Policisté zjistili u šesti mladistvých chlapců přítomnost alkoholu. Podle mělnické policejní mluvčí Markéty Johnové nejvíce nadýchal sedmnáctiletý mladík, něco málo přes jedno promile.

Policisté rozdávali pokuty, ale i dobře viditelné tašky

10.listopadu » Mělnický deník
Mělník – Policisté zkontrolovali více než stovku vozidel – a 28 řidičů se dopustilo přestupku. Tak v pátek policejní mluvčí Markéta Johnová shrnula poznatky z dopravně bezpečnostní akce, jež se na Mělnicku odehrávala ve středu odpoledne. Policisté...

Dělníci našli v pískovně nevybuchlou munici

2.listopadu » Mělnický deník
Chlumín – Do Chlumína vyjížděl ve čtvrtek ráno policejní pyrotechnik. Dělníci při těžbě písku nalezli předmět připomínající výbušninu.

Hasiči šlo o život, pomáhali policisté

31.října » Mělnický deník
Kralupy nad Vltavou – Boj o život přímo na hasičské stanici se přednedávnem odehrál v Kralupech nad Vltavou. Drama, které tam prožívali poslední říjnový pátek půl hodiny před půlnocí, přiblížila ve středu Markéta Johnová z mělnické policie. Okolno...

Tato informační stránka o Markéta Johnová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Markéta Johnová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes