15
new stories - click to show

Milan Schweigstill

Related to

Rychlé zpravodajství z města - 30. týden

26.July » Mělník
Stavba obchvatu začne v září, od srpna se mění tarify PID, v Centru seniorů je nové oplocení hotové, ve školce se pracuje i o víkendu, přechody v Kokořínské a Chloumecké budou mít protismykový nátěr a parkoviště Na Svini bude brzy hotové.

Rychlé zpravodajství z města - 29. týden

19.July » Mělník
Zákaz koupání v městských kašnách, v mlazické školce probíhá rekonstrukce kuchyně, radní schválili zhotovitele pro polopodzemní kontejnerová stání, hasiči ve Vehlovicích dostanou nový kotel, ve vile Karola se začalo pracovat, vandalové opět řádili...

Renovace vily Karola v Mělníku začne v létě. Přestěhuje se sem ZUŠ

Na renovaci mělnické vily Karola město vynaloží finanční prostředky ve výši 9,4 miliony korun. Odsouhlasilo to zastupitelstvo. Je také již známý zhotovitel oprav. Stala se jím stavební firma Guttenberg.

Rekonstrukce mostů v Mělníku pokračují. Opravy začnou už letos v létě

Mělník čekají opravy posledních ze třinácti mostů. Před sebou má například rekonstrukci mostu v Klášterní ulici, která má začít už v létě. Podle mluvčí radnice Barbory Walterové Benešové by práce měly trvat dva až tři měsíce.

Rychlé zpravodajství z města - 14. týden

6.April » Mělník
Technické služby zvelebily autobusový terminál květinami, Mělník bude žádat o změnu názvu na nádraží, začíná výstavba Re-use haly, oprava Českolipské už začala, výhybny ve Střemské jsou již hotové a zastupitelé schválili finance na opravu parkoviš...

Vila Karola už má stavební povolení. Začíná hledání stavebníka a peněz

24.January » Mělnický deník
Před 135 lety věnoval František Vinkler čerstvě dostavěnou vilu na vyhlídce nad soutokem své manželce Karolíně – a také ji po ní pojmenoval. Vila Karola od té doby zdobí Mělník. Teď nadešel čas ji renovovat.

Rychlé zpravodajství z města - 3. týden

18.January » Mělník
Vila Karola čeká na vypsání dotačních titulů, na opravu čeká most v Klášterní ulici, ve Fibichově budou Oranžové přechody, na Střemské ulici budou výhybny a grilovací zóna bude přemístěna k řece.

Rychlé zpravodajství z města - 2. týden

11.January » Mělník
Letos by měla začít II. etapa stavby obchvatu, ve vile Karole se chystá rekonstrukce, ve Fibichově už nebudou cestující moknout, na chodníku v Dobrovského se bude pokračovat, bezpečnost na autobusáku hlídají kamery a centrální rezervační systém a ...

​Mělník jedná kvůli úbytku cestujících o omezení hromadné dopravy

29.December » Dopravní noviny
29.12. – Cestujících v hromadné dopravě ve středních Čechách kvůli epidemii koronaviru výrazně ubylo. Mělník jedná o případném omezení některých spojů. Podle místostarosty Milana Schweigstilla bude záležet na vývoji počtu cestujících, a tedy i trž...

Lidé méně cestují hromadnou dopravou. Může za to koronavirus i uzavření škol

29.December » Náš REGION
Cestujících v hromadné dopravě ve středních Čechách kvůli epidemii koronaviru výrazně ubylo. Mělník jedná o...

Rychlé týdenní zpravodajství – 50. týden

14.December » Mělník
Chodník na Kokořínské je téměř hotový, práce v Lesní jsou dokončeny, v CSM se přes Vánoce pracovat nebude, čelo domu s novou knihovnou ještě dostane nové polepy a hledá se firma pro výrobu nových zastávek.

Rychlé týdenní zpravodajství – 49. týden

7.December » Mělník
Dnes čtěte: Rekonstrukce Příčné se odkládá, první část chodníku v 17. listopadu finišuje, město opraví rozbitou ulici Na Hadíku, na Pražské bráně padají vločky, v pondělí se otevřela knihovna a změna otevírací doby sběrných dvorů.
Jan Horník - politik

Tato informační stránka o Milan Schweigstill zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Milan Schweigstill" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes