15
new stories - click to show

Daniel Marek

Related to

Strnadova mašina na peníze. Jeho železniční opravny naráží na strop kapacit

25.September » Forbes
Vítkovické železniční opravny ze Strnadovy CE Industries vznikly před pěti lety a už loni jejich tržby dosáhly 306 milionů.

Vítkovické železniční opravny se rozrůstají, shánějí nové pracovníky

24.September » iDNES.cz
Nejméně dvacet zaměstnanců, hlavně technických profesí, by chtěla ještě do konce roku přijmout ostravská společnost Vítkovické železniční opravny ze skupiny CE Industries podnikatele Jaroslava Strnada.

Mladá Boleslav se na týden proměnila v galerii

12.September » ParlamentniListy.cz
Umění, streetart, graffiti, workshopy pro seniory i mládež, setkání umělců nejen z Čech – to všechno zažila první zářijovou dekádu Mladá Boleslav díky streetart festivalu Město=Galerie.

Sedmáci na mezinárodním turnaji v Přerově obsadili čtvrté místo

31.August » VHK Vsetín
Redakce - O uplynulém víkendu hostil zimní stadion v Přerově turnaj sedmáků, tedy hráčů ročníku narození 2011 a mladších. V konkurenci dalších pěti týmů bojovali na Hané také mladí hokejisté Vsetína. Zatímco sobotní den se Valachům výsledkově nevyda…

Rozšířené discgolfové hřiště patří k největším v republice

11.August » Kurzy.cz
Stávající discgolfové hřiště v parku Štěpánka nechalo město rozšířit z původních 9 na současných 18 jamek a tím se stalo jedním z největších v celé republice.

Moderní dopravní hřiště a cvičiště pro řidiče by mělo vzniknout v Mladé Boleslavi

7.July » Náš REGION
V areálu krajské střední školy v Jičínské ulici v Mladé Boleslavi by mělo vzniknut dopravní hřiště a cvičiště pro řidiče. Moderní areál má sloužit k výuce a tréninku silničního provozu pro všechny zájemce, součástí by mělo být i dopravní hřiště pro …

Mladá Boleslav má poprvé v historii hokejové šampiony. Mistrovský titul vybojovali žáci deváté třídy

10.May » ČRo Region
Hokejisté deváté třídy přepisovali dějiny mladoboleslavského klubu. Mistrovský titul vybojovali žáci deváté třídy pod vedením trenérů Martina Škalouda a Filipa Šindeláře.

Zastupitelé v Mladé Boleslavi schválili dotace na sportovní činnost mládeže v celkové výši 11,8 milionu korun

27.April » Kurzy.cz
Na svém dubnovém zasedání schválili mladoboleslavští zastupitelé mimo jiné i obsáhlý materiál, týkající se dotací na sportovní činnost mládeže v letošním roce. Pokračujeme v trendu, který jsme nastolili před několika lety, chceme, aby se děti v naše…

Na mladoboleslavských školách probíhají zápisy do prvních tříd

14.April » Kurzy.cz
Úderem čtrnácté hodiny začaly v pátek 14. dubna zápisy do prvních tříd mladoboleslavských škol. Pokračují ještě v sobotu od 9 do 11 hodin, a podívat se na ně přišel i náměstek primátora Daniel Marek. Navštívil 6. základní školu a ocenil zábavné pohá…

Mgr. Daniel Marek

Už počtvrté byl v rozpočtu města schválen milion korun na takzvaný participativní rozpočet. Obyvatelé Mladé Boleslavi tak mají šanci sami rozhodnout, kam investované peníze poputují, aby co nejlépe sloužily městu a všem, kteří zde žijí.

Milion korun je k dispozici v participativním rozpočtu města

Už počtvrté byl v rozpočtu města schválen milion korun na takzvaný participativní rozpočet. Obyvatelé Mladé Boleslavi tak mají šanci sami rozhodnout, kam investované peníze poputují, aby co nejlépe sloužily městu a všem, kteří zde žijí.

V Mladé Boleslavi postaví novou porodnici. Fungovat by měla do pěti let

28.February » Boleslavský deník
Zásadní novinku hlásí Klaudiánova nemocnice. Začala do praxe uvádět dlouho slibovaný projekt nového pavilonu, jehož součástí bude i porodnice a dětské oddělení. Letos chce mít vedení zdravotnického zařízení připravenou první studii. Se samotnou stav…

Tato informační stránka o Daniel Marek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Daniel Marek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes