15
new stories - click to show

Pavel Fojtík

Related to

Rekonstrukce Vlastivědného muzea přinesla i jeden nečekaný objev

13.January » Nymburský deník
V pátek uplyne přesně rok od okamžiku, kdy bylo vyklizené Vlastivědné muzeum v Nymburce předáno stavební firmě k zásadní rekonstrukci. Člověk, který prochází kolem zavřeného muzea, může nabýt dojmu, že se zatím vlastně nic neděje. Opak je pravdou....

Pražské metro slaví 55. výročí. Podle původních plánů dělníci stavěli trasu podpovrchové tramvaje

7.January » Rádio DAB Praha
Před 55 lety začalo v Praze vznikat metro. I když v roce 1966 to nevěděli ani dělníci, kteří s pracemi začali. Podle původních plánů stavěli trasu podpovrchové tramvaje.

Vycházejí tři knižní novinky věnované pražské MHD

16.December » BUSportál
Tip na dárek pod stromeček (nejen) pro Pražáky. Stanice pražského metra, Výlety s dopravním podnikem hlavního města Prahy a další pokračování Encyklopedie na téma historie tarifů a jízdenek.

Nymburská radnice chystá společné oslavy na náměstí, opozice to kritizuje

22.November » Nymburský deník
/FOTOGALERIE/ Zatímco řada měst ve středních Čechách se všech společných akcí v rámci nadcházejícího adventu kvůli koronavirové situaci zřekla, vedení nymburské radnice zatím neztrácí naději, že poslední neděli před Vánoci se bude moci uskutečnit ...

Krajští zastupitelé z Nymburka jsou od počátku týdne místopředsedy výborů

18.November » Nymburský deník
V pondělí se uskutečnilo ustavující zastupitelstvo Středočeského kraje. Po říjnových volbách v něm zasedne šest zástupců z Nymburska. V rámci prvního jednání byly také ustanoveny výbory.

Prostějovská průmyslová zóna skrývala vzácnou jehlici, minci či keramiku

15.November » iRegiony Impuls
V pravěku a středověku bylo území dnešního Kralického háje u Prostějova hustě osídlené. Lokalitu lidé obývají již více než sedm tisíc let a dnes je zde průmyslová zóna. A kdykoli některá z firem staví novou budovu, archeologové mají žně. Poslední ...

V krajském zastupitelstvu zasedne šest zástupců z Nymburska

6.October » Nymburský deník
Složení nového pětašedesátičlenného zastupitelstva na kraji je od soboty jasné. Kromě jiných v něm zasedne i šest zástupců z Nymburska. Přízeň voličů si vydobyli dva zástupci vítězného hnutí Starostové a nezávislí (STAN), dále dva zástupci hnutí A...

Před 145 lety se začala psát historie pražské hromadné dopravy. Přečtěte si, jak se proměňovala v čase

24.September » Rádio DAB Praha
Přesně před 145 lety vyjela do pražských ulic první koněspřežná tramvaj a začala se psát historie městské hromadné dopravy v hlavním městě.

145 let pražské hromadné dopravy. Koněspřežky nahradily elektrifikované tramvaje, vrací se trolejbusy

23.September » ČRo Region
Přesně před 145 lety vyjela do pražských ulic první koněspřežná tramvaj a začala se psát historie městské hromadné dopravy v hlavním městě.

145 let pražské hromadné dopravy. Koněspřežky nahradily elektrifikované tramvaje, vrací se trolejbusy

23.September » Český rozhlas
Přesně před 145 lety vyjela do pražských ulic první koněspřežná tramvaj a začala se psát historie městské hromadné dopravy v hlavním městě. Ta se od roku 1875 výrazně proměnila a nejen proto, že tramvaje dnes netáhnou koně, ale elektrické motory.
Vladimír Dryml - Politik za ČSSD

Tato informační stránka o Pavel Fojtík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Fojtík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes