15
new stories - click to show

Raduan Nwelati

Related to

Zatápí ODS. „Měsíční“ senátor neodpustil podanou ruku Babišovi. Ve straně to vře

25.November » ParlamentniListy.cz
Bitva o zrušení superhrubé daně se přesouvá na půdu Senátu. Návrh, který prošel díky hlasů ANO, ODS a SPD dál budí vášně. ODS krok hájí jednoduchým argumentem, že snižováním daní jen plní svůj program, což se kupodivu nelíbí senátorovi za ODS Tomá...

Manželé Handlíkovi oslavili zlatou svatbu a přispěli na dobrou věc

25.August » Boleslavský deník
Zlatou svatbu (50 let společného života) v sobotu 22. srpna oslavili manželé Handlíkovi. Vedoucí Leteckého muzea Metoděje Vlacha Vladimír Handlík spolu s manželkou nejprve zamířili do kostela svatého Bonaventury na Karmeli, kde je přivítal také bo...

Do Škodovky se vrátili dělníci z Polska. Ohlídají je polští policisté

12.August » Seznam Zprávy
V Mladé Boleslavi začnou sloužit polští policisté. Ve spolupráci s městskou policií budou dva policisté z Polska působit především preventivně na polské zaměstnance automobilky Škoda Auto.

Senátor za ODS už sedmkrát neodevzdal majetkové přiznání

13.July » Seznam Zprávy
Raduan Nwelati svůj postup zdůvodňuje tím, že má rozsáhlé majetky v Sýrii, ke kterým kvůli probíhající válce není schopen zjistit, jakou mají hodnotu. Úřady jeho postup zkoumají, zatím žádný trest nedostal.

Senátor Nwelati už sedmkrát neodevzdal majetkové přiznání, pokutu ještě nedostal

13.July » Aktuálně.cz
Senátor od roku 2017 nepodal ani jedno majetkové přiznání. Tvrdí, že ho podat nemůže, protože zdědil po otci majetky v Sýrii.

Hřiště i psí parky se znovu otvírají

Po opravdu mimořádně dlouhé době Mladá Boleslav otevírá dětská hřiště, psí parky a venkovní posilovny.

Boleslav obnovuje provoz MHD

Ve čtvrtek 14. května začíná postupné obnovení provozu městské hromadné dopravy v Mladé Boleslavi. Systém ale čekají výrazné změny.

Strážníci se možná obejdou bez maturit. Starostům by to pomohlo

2.May » tn.cz
Vypadá to, že strážníci už zase nebudou potřebovat maturitu. Senátoři teď totiž do novely zapracovali zmírnění požadavků a opět má stačit výuční list. Každých 5 let ale budou muset absolvovat psychotesty a kontroly fyzičky. Od povinných maturit us...

Tato informační stránka o Raduan Nwelati zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Raduan Nwelati" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes