15
new stories - click to show

Lubomír Stehlík

Related to

Rullerova smuteční síň je o krok blíž k záchraně. Město dalo peníze na projekt

12.November » Brněnský deník
Na tuto chvíli jsme čekali třináct let. Tak okomentoval úterní rozhodnutí brněnských zastupitelů, týkající se budoucích oprav roky chátrající židenické smuteční síně, židenický místostarosta Petr Kunc. Zastupitelé schválili dva miliony korun na zp...

Pirátům v Kopřivnici SPD v koalici vadí. ODS to neřeší

15.September » Novojičínský deník
Je to zhruba týden, co fórum Pirátů v Moravskoslezském kraji rozhodlo o tom, že Piráti pro Kopřivnici musí odstoupit od koaliční deklarace, kterou před nedávnem podepsali.

Připomínka masakru u D1: devět křížů nahradí nové, dřevo na ně pokácela vichřice

Chátrajících devět křížů nedaleko dálnice D1 u Lesního Hlubokého na Brněnsku nahradí nové. Výměny se dočkají na podzim. Podle legendy připomínají krvavou událost, která se stala v roce 1540.

Magnet na sestry do jihomoravských nemocnic? Dostanou "kapesné" 40 tisíc korun

Čtyřicet tisíc korun jako motivaci získají zdravotní sestry k minimálně půlročnímu zaměstnání v některé z krajských nemocnic. Na jihu Moravy je jich málo.

Show pro tisíce lidí: zrušeno. Ohňostroje se od přehrady přesunou do centra Brna

Pozorovat ohňostroje se k Brněnské přehradě letos lidé nevypraví. Pandemie koronaviru zasáhla i tradiční přehlídku ohňostrojů Ignis Brunensis. Začít měla už na konci května, organizátoři ale soutěžní ohňostroje úplně zrušili.

Krematorium slouží Brňanům už 90 let. Jeho hroty provázejí duše k nebi

Tělo šestašedesátiletého rolníka Karla Svěráka z Horní Lhoty u Holešova se proměnilo v prach. Smutná událost pro jeho blízké byla zároveň historickým milníkem pro Brno. Kremace muže byla totiž prvním podobným počinem v krematoriu brněnského Ústřed...

Místo smutku i architektonický skvost. Hroty krematoria provázejí duše už 90 let

Tělo šestašedesátiletého rolníka Karla Svěráka z Horní Lhoty u Holešova se proměnilo v prach. Smutná událost pro jeho blízké byla zároveň historickým milníkem pro Brno. Kremace muže byla totiž prvním podobným počinem v krematoriu brněnského Ústřed...

Hasiči chystají velkou oslavu v centru města

Půlstoletí činnosti profesionální jednotky požární ochrany v Novém Jičíně si připomenou hasiči i veřejnost v pátek 10. května na Masarykově náměstí.

Kraj podpoří obor dětská sestra

20.February » Hradecký deník
Hradec Králové - Radní Královéhradeckého kraje schválili zvýšení stipendií pro studenty vybraných zdravotnických oborů ve vyšších odborných školách o 500 korun.
Jana Drápalová - Česká politička a ekoložka

Tato informační stránka o Lubomír Stehlík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lubomír Stehlík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes