15
new stories - click to show

Lubomír Stehlík

Related to

Anketa s osobnostmi jižní Moravy: Jak vnímáte válečný konflikt na Ukrajině?

24.February » Brněnský deník
Deník Rovnost oslovil osobnosti z jihu Moravy, aby popsaly, jak vnímají válečný konflikt na Ukrajině.

Milionář z klece. Procházka přiznal: Bojí se i moje mamka, bere mě jako kluka

4.February » Deník.cz
O dřině, kterou absolvuje, by mohl vyprávět dlouhé hodiny. Jiří Procházka, nejznámější a nejúspěšnější český zápasník v MMA, je na začátku roku 2022 v jednom kole. V pondělí odletěl na kemp do Ameriky. Kromě přípravy čte po večerech knížky. „A prakt…

Česko načalo v Brně spolupráci s Tanzanci, ve hře jsou i jihlavská letadla

17.September » Třebíčský deník
Zpečetění nové začínající spolupráce. Na to si v brněnské vile Löw-Beer podali ruce tanzanský velvyslanec Abdallah Possi s náměstkem jihomoravského hejtmana Jiřím Nantlem.

Potřásli si rukama: Česko načalo v Brně spolupráci s Tanzanci

17.September » Brněnský deník
Zpečetění nové začínající spolupráce. Na to si v brněnské vile Löw-Beer podali ruce tanzanský velvyslanec Abdallah Possi s náměstkem jihomoravského hejtmana Jiřím Nantlem.

Brněnský Komín jako Paříž: třicítka umožňuje vznik co nejvíce parkovacích míst

2.September » Brněnský deník
V brněnském Komíně po stavebních úpravách zavedou zónu třicet ve dvou ulicích. Podobné omezení rychlosti řidiči potkají hlavně v modrých zónách.

Zavřený Pisárecký tunel: noční můra řidičů i silničářů

18.August » Brněnský deník
Ani s blížícím se koncem letních prázdninách není jasný termín uzavírky Pisáreckého tunelu v Brně. Odložení na příští léto asi zabrání další stavby.

Deset let od vraždy spisovatelky Monyové v Brně: šest bodných ran od manžela

4.August » Blanenský deník
/POSLEDNÍ SPOLEČNÉ FOTO/ Šest bodných ran zasadil spisovatelce Simoně Monyové její manžel Boris Ingr v domě v brněnských Obřanech. Známá autorka ženských románů byla na místě mrtvá. Od vraždy v úterý uplynulo deset let.

Na zdrávku v Budějovicích se hlásí o dvě stě dětí více než vloni

Koronavirus možná u části rodičů pozměnil dlouhodobé profesní priority. Zdravotnické škole podle ředitele Karla Štixe mohla pomoci zvýšená prestiž oboru.

Další negativní dopad pandemie: Česku scházejí cizí dělníci

4.February » Deník.cz
Proud cizinců mířících do Česka za zaměstnáním poznamenala pandemie. Počet zahraničních zaměstnanců v zemi loni po letech prudkého růstu poprvé klesal.

Desetipatrové monstrum u Tugendhat? Už nehrozí, vilu chrání nová zóna

26.January » Brněnský deník
V blízkosti vily Tugendhat už nemůže vyrůst třeba obří stavba, která by narušila pohled na slavný dům. V okolí vily totiž nově platí ochranné pásmo. Vlastníci objektů v něm budou muset některé stavební úpravy konzultovat s památkáři.

Stávek: Takovou sezonu jsem v Němčičkách nezažil. Vleky stojí, lidé pořád volají

20.January » Blanenský deník
/ANKETA/ Správcem lyžarského areálu v Němčičkách na Břeclavsku je od roku 1986, tedy od úplných začátků. Ale podobnou sezonu Jaroslav Stávek ještě nezažil. První polovina ledna je pryč a na nejníže položené sjezdovce ve střední Evropě stále nespusti…

Stávek: Takovou sezonu jsem v Němčičkách nezažil. Vleky stojí, lidé pořád volají

20.January » Břeclavský deník
Správcem lyžarského areálu v Němčičkách na Břeclavsku je od roku 1986, tedy od úplných začátků. Ale podobnou sezonu Jaroslav Stávek ještě nezažil. První polovina ledna je pryč a na nejníže položené sjezdovce ve střední Evropě stále nespustili vlek.
Jana Drápalová - Česká politička a ekoložka

Tato informační stránka o Lubomír Stehlík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lubomír Stehlík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes