15
new stories - click to show

Pavla Hloušková

Related to

Co nového na sebe? Módní únor v Brně nebude, veletrhy Styl a Kabo se poprvé ruší

13.February » Brněnský deník
Poprvé za osmadvacet let existence se letos v únoru neuskuteční veletrhy módy Styl a Kabo na brněnském výstavišti. Podle pořadatelů to není možné vzhledem k aktuálním protikoronavirovým opatřením.

Na první krok k získání dotace na obnovitelné zdroje je čas jen do konce ledna. Využijte online nástroj zdarma

Přeměně české energetiky směrem k většímu využívání obnovitelných zdrojů a komunitní energetiky má pomoci Modernizační fond. Aby zájemci o dotaci v dosud nejžádanějším programu č. 2, Nové obnovitelné zdroje (RES+), mohli žádost o finance podat, mu...

Dohoda samosprávy s investorem urychlí výstavbu i občanské vybavenosti. Vedou k ní i zásady pro výstavbu

Rozvoj obcí je často oblast, která vyvolává celou řadu konfliktů mezi samosprávou a investorem i mezi samosprávou a veřejností. K součinnosti s developerem, který přichází do měst či vesnic s novým plánem výstavby, často obce přistupují s podezíra...

Lákání voličů? Boj o hlasy začne později. Tématem kampaní bude koronavirus

14.April » Blanenský deník
K volebním urnám do krajského zastupitelstva a senátu půjdou Jihomoravané nejspíš o prvním říjnovém víkendu. Datum konání voleb vyhlásil na konci minulého týdne prezident republiky Miloš Zeman. Kampaně ale začnou se zpožděním. Politici v nich zohl...

Křižovatka u přístaviště bude bezpečnější. Se semafory či kruhovým objezdem

30.November » Brněnský deník
Brno – Bezpečnější průjezd křižovatkou u zastávky Přístaviště vznikne v budoucnu pro řidiče v brněnské Bystrci. Přibude kruhový objezd, semafory či ostrůvky.

Hláška o přistání na Měsíci: otevření Zábrdovického mostu provází vtipy

30.November » Brněnský deník
Brno - Přes most v brněnských Zábrdovicích od soboty jezdí auta i tramvaje. Lidé na konto dlouho očekávaného ukončení uzavírky vtipkují.

Novinky v dopravě: změnu tras kritizují lidé z Líšně. Přijdou o linku autobusu

29.November » Brněnský deník
Brno /VIZUALIZACE/ – Na Starou Osadu ani k Dělnickému domu se už dostaneme jenom složitým přesedáním, reagují lidé z brněnské Líšně na změnu některých tras autobusových linek. V provozu budou od soboty.

Asfaltování vytížené Žabovřeské? Hustou dopravu svedou na novou vedlejší silnici

28.November » Brněnský deník
Brno – Při opravách Žabovřeské ulice projedou v příštím roce v jednom z úseků řidiči po souběžné silnici. Dohodu o jejím využití ještě před dokončením celého tamního úseku Velkého městského okruhu odsouhlasili brněnští radní ve středu.

Nový pohled na Brno. Na Holedné vyroste nejvyšší rozhledna ve městě

28.November » Brněnský deník
Brno – Na Brno či zvířata prohánějící se lesní oborou shlédnou už příští rok lidé z nové a současně nejvyšší rozhledny ve městě na kopci Holedná v brněnském Jundrově. Na její stavbu ve středu schválili brněnští radní dotaci osm milionů korun pro L...

Výstavba na Kamenném vrchu: o podobě dál jednají. Problém je hluk i doprava

27.November » Brněnský deník
Brno /FOTOGALERIE/ – Hluk či nárůst dopravy jsou problémy chystané výstavby bydlení pro 1324 lidí na Kamenném vrchu v brněnském Novém Lískovci. Vyplývá to z nové zprávy zveřejněné v systému EIA, který posuzuje vliv staveb na životní prostředí.

Velká výluka je u konce. Z Šatova na Znojemsku se lidé brzy dostanou do Retzu

26.November » Znojemský deník
Brno - V polovině prosince skončí roční velká výluka brněnského hlavního nádraží. Cestující čekají i nové spoje nebo zkrácení doby cestování. Od ledna začne platit v krajských vlacích jen krajská jízdenka.

Výluka je u konce. Při posledním omezení vlaky z Blanska zastaví v Židenicích

26.November » Blanenský deník
Brno - V polovině prosince skončí roční velká výluka brněnského hlavního nádraží. Cestující čekají i nové spoje nebo zkrácení doby cestování. Od ledna začne platit v krajských vlacích jen krajská jízdenka.

Tato informační stránka o Pavla Hloušková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavla Hloušková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes