Mo Sr

Related to

Vládní Airbusy jsou připraveny

na novou éru evropské letecké dopravy V uplynulých týdnech se v hangárech společnosti Lufthansa Technik v Hamburku podrobily oba české vládní Airbusy A319CJ důležité úpravě. Do jejich elektronického komunikačního vybavení přibyly nové odpovídače z...

Konec října 1918: bitva u Vittoria Veneta

19.October » Hobby Historie
a rozpad Rakouska-UherskaPřed 102 léty, dne 24. října 1918 a rok od potupné porážky u Capretta, zaútočila italská armáda podporovaná britskými a francouzskými jednotkami na rakousko-uherské pozice na Piavě.

Aktuální informace k výstavbě záložního

19.October » ATM on-line
zdravotnického zařízení v LetňanechDnes v 8.00 hodin byl zahájen přesun materiálu dvou polních nemocnic z areálu Agentury vojenského zdravotnictví v Hradci Králové směrem po dálnici D11 do areálu výstaviště PVA EXPO Praha Letňany.

VTÚ pomáhá v boji s covidem

19.October » ATM on-line
V posádce Hradec Králové začalo v sobotu 17. října odpoledne nakládání zdravotnických kontejnerových pracovišť, určených k výstavbě záložního zdravotnického zařízení v areálu výstaviště Praha Letňany.

Renovace „Čtrnáctky“ pro VHÚ Praha

12.October » Hobby Historie
je již před dokončenímRenovace legendárního dopravního letounu Avia Av-14-32A poznávací značky OK-MCI do muzejních sbírek Vojenského historického ústavu Praha se blíží do finále.

Ženisté na kurzu lezení:

12.October » ATM on-line
Na výšku si člověk rychle zvykneVázání uzlů, slaňování nebo překonávání překážky tvz. na Francouze se minulý týden učili ženisté převážně ze 152. Ženijního praporu v posádce Bechyně během základního kurzu vojenského lezení.

První komise pro vyšetřování akce „Zásah“

12.October » Hobby Historie
Před třiceti léty probíhalo vyšetřování činnosti Československé lidové armády během listopadu 1989. Jediným podstatným závěrem bylo odvolání ministra národní obrany Miroslava Vacka.

Hasiči ze Kbel musejí umět i kácet stromy

9.October » ATM on-line
Odstraňují spadlé nebo pádem hrozící stromy a větvě z komunikací, letištních i veřejných prostranství nebo objektů. Jak pro potřeby armády, tak v rámci IZS pro civilní subjekty. Protože je práce s motorovou pilou i samotné kácení riziková a ne vžd...

Čeští vojáci v Iráku obnovili činnost

5.October » ATM on-line
Od 1. října 2020 Armáda České republiky obnovila své zapojení do zahraničních misí OIR (Operation Inherent Resolve) a NMI (NATO Mission in Iraq) v Iráku. Celkem šest vojáků 5. úkolového uskupení AČR v Iráku působí na pozicích specialistů na velite...

Vláda ČR schválila návrh

5.October » ATM on-line
na jmenování nových generálůMinistr obrany Lubomír Metnar dnes předložil vládě návrh na jmenování nových generálů, respektive jmenování již stávajících do vyšší generálské hodnosti.

V prodeji Modelář Extra č. 34

1.October » Modelář
Vážení čtenáři, v prodeji je druhý letošní speciál časopisu Modelář, tedy Modelář Extra s pořadovým číslem 34.

Videokonference Vojenského výboru NATO

21.September » ATM on-line
V pátek 18. září se náčelník Generálního štábu Armády České republiky armádní generál Aleš Opata zúčastnil videokonference Vojenského výboru NATO. Tématem jednání bylo nasazení jednotek v zahraničních operacích, projednání klíčových koncepčních do...
Robert Fico - Slovenský politik
ODS - Politická strana
Hokej - Hra na ledě
Česká vláda - Státní úřad
SARS-CoV-2 - Nový koronavirus způsobující onemocnění COVID-19
ŠKODA AUTO a.s. - Automobilová výroba a výroba dopravních prostředků

Tato informační stránka o Mo Sr zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Mo Sr" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes