15
new stories - click to show

Mo Sr

Related to

Renovace Avie Av-14 OK-MCI dokončen

Letos na podzim byla dokončena kompletní renovace jednoho z největších exponátů letecké sbírky Vojenského historického ústavu Praha, dopravního letounu Av-14-32A, v.č. 805119, pozn. zn. OK-MCI, přezdívaného „Vlaštovka“, pocházejícího z roku 1958.

ERA se zúčastnila virtuální konference

„Nové trendy ve zpracování signálů“Pardubická společnost ERA se zúčastnila virtuální konference NTSP 2020, konané v říjnu letošního roku na Slovensku.

Smartwings prodávají letenky na jaro a léto 2021

Letecká společnost Smartwings již zahájila prodej letenek na jaro a léto 2021, a to do destinací v Chorvatsku, Itálii, Portugalsku a Španělsku.

53. pluk rozšířil provoz call center

9.November » ATM on-line
do posádek Prostějov a TáborUž 90 vojáků 53. pluku průzkumu a elektronického boje vypomáhá ve třech krajích s trasováním osob, které byly v kontaktu s případy onemocnění Covid-19. V současné době působí v celkem pěti call centrech téměř dvě stě př...

Do České republiky dorazí

9.November » ATM on-line
lékařský a zdravotnický tým z USANa základě aktuální situace a doporučení předsunuté logistické a plánovací skupiny vyšlou Spojené státy americké do České republiky sedmičlenný lékařský a zdravotnický tým.

Čáslavští vojáci pomáhají v nemocnici

4.November » ATM on-line
Od konce minulého týdne slouží v čáslavské nemocnici mimo jiné jednotky také 5 příslušníků z čáslavské základny. Dva příslušníci 212. taktické letky dočasně na infekčním oddělení a na oddělení chirurgie nahradili zdravotnický personál, který byl n...

L-39NG v konfiguraci Light Attack

prošel ve VZLÚ aerodynamickými testyKrátce po certifikaci cvičné verze letounu L-39NG byl dokončen také důležitý úvodní krok v přípravě jeho vyzbrojené verze. V nízkorychlostním aerodynamickém tunelu Výzkumného a zkušebního leteckého ústavu v Praz...

Vládní Airbusy jsou připraveny

na novou éru evropské letecké dopravy V uplynulých týdnech se v hangárech společnosti Lufthansa Technik v Hamburku podrobily oba české vládní Airbusy A319CJ důležité úpravě. Do jejich elektronického komunikačního vybavení přibyly nové odpovídače z...

Konec října 1918: bitva u Vittoria Veneta

19.October » Hobby Historie
a rozpad Rakouska-UherskaPřed 102 léty, dne 24. října 1918 a rok od potupné porážky u Capretta, zaútočila italská armáda podporovaná britskými a francouzskými jednotkami na rakousko-uherské pozice na Piavě.

Aktuální informace k výstavbě záložního

19.October » ATM on-line
zdravotnického zařízení v LetňanechDnes v 8.00 hodin byl zahájen přesun materiálu dvou polních nemocnic z areálu Agentury vojenského zdravotnictví v Hradci Králové směrem po dálnici D11 do areálu výstaviště PVA EXPO Praha Letňany.

VTÚ pomáhá v boji s covidem

19.October » ATM on-line
V posádce Hradec Králové začalo v sobotu 17. října odpoledne nakládání zdravotnických kontejnerových pracovišť, určených k výstavbě záložního zdravotnického zařízení v areálu výstaviště Praha Letňany.

Renovace „Čtrnáctky“ pro VHÚ Praha

12.October » Hobby Historie
je již před dokončenímRenovace legendárního dopravního letounu Avia Av-14-32A poznávací značky OK-MCI do muzejních sbírek Vojenského historického ústavu Praha se blíží do finále.
Robert Fico - Slovenský politik
ODS - Politická strana
Hokej - Hra na ledě
Česká vláda - Státní úřad
SARS-CoV-2 - Nový koronavirus způsobující onemocnění COVID-19
ŠKODA AUTO a.s. - Automobilová výroba a výroba dopravních prostředků

Tato informační stránka o Mo Sr zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Mo Sr" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes