Darek Štalmach

Related to

Spory mezi vítkovickými fotbalovými kluby skončily u insolvenčního soudu

16.September » iRegiony Impuls
Gordický uzel připomínají spory dvou fotbalových klubů, spojovaných, alespoň jménem, s někdejším vítkovickým fotbalovým mužstvem, které v roce 1986 získalo i prvoligový mistrovský titul. Klub FC Vítkovice 1919 (FCV) podal 1. září letošního roku in...

Odra u Polanky podemílá hráz rybníka, hrozí jeho protržení

15.September » iDNES.cz
Už jen pár metrů dělí hladinu řeky Odry od rybníka Velký Budní, patřícího do soustavy „Jistebnických“ rybníků. Hráz více než dvanáctihektarového rybníka řeka podemílá už delší dobu.

Někdejší šéfka České Miss čelí insolvenci, návrh považuje za šikanózní

15.September » iDNES.cz
Soud řeší insolvenční návrh na firmu Agentura Orange, kterou vlastní někdejší ředitelka České Miss Marcela Krplová. Podle insolvenčního návrhu společnosti Peak Consult jí dluží Agentura Orange za neproplacené faktury z rozmezí let 2017 a 2018 témě...

Firmy v kraji jsou optimistické, zakázek pomalu přibývá

31.August » iDNES.cz
V březnu a v dubnu se ekonomika v Moravskoslezském kraji téměř zastavila, v současnosti pomalu začíná nabírat dech. Manažeři místních firem jsou mírně optimističtí.

Moravskoslezský kraj mírně omezí regionální dopravu, lidem nabídne i výhody

28.August » iRegiony Impuls
Na zhruba čtvrt miliardy korun vyčíslil moravskoslezský krajský úřad škody v dopravě způsobené koronavirem. I proto musí kraj šetřit a omezit počet spojů. Na druhé straně cestujícím nabídne i některé výhody.

Pomoc v krizi. Investoři rozdají nadějným firmám v kraji 80 milionů

26.August » iRegiony Impuls
Jako jednu z cest, jak se dostat ze současné ekonomické krize způsobené koronavirovou nákazou, vidí zástupci Krajské hospodářské komory (KHS) i Moravskoslezského inovačního centra (MSIC) podporu nových projektů. Investiční akcelerátor Soulmates Ve...

Na testování schází čistý covid, říká vynálezce unikátního filtru z Ostravy

25.August » iRegiony Impuls
Unikátní reaktorový filtr Subveco, který by měl chránit i před koronavirovou nákazou, vyvinuli už na jaře pracovníci Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava (VŠB). Jenže nyní se vynálezci potýkají s problémy. Pro certifikaci svého zboží...

Mockrát se nás snažili okopírovat, i dortem v prášku, říká šéf Marlenky

24.August » iDNES.cz
Do Česka vyhnala designéra Gevorga Avetisjana v roce 1995 válka v rodné Arménii. Nejdříve se zkoušel prosadit ve svém oboru, ale nakonec prorazil až s tradiční arménskou pochoutkou – medovým dortem, který začal vyrábět podle staré rodinné receptur...

Společnost OKD minulý rok prodělala 860 milionů korun, cena uhlí dál klesá

21.August » iDNES.cz
Těžba klesla o čtvrtinu, provozní ztráta dosáhla téměř miliardy korun. Výroční zpráva společnosti OKD za rok 2019 nepřináší příliš povzbudivé čtení. Firma se v důsledku nízkých cen uhlí dostala do výrazné ztráty.

Hutní společnost může stavět ocelárnu bez studie vlivu na životní prostředí

20.August » iRegiony Impuls
Výrazné urychlení příprav stavby nové ocelárny slibuje ostravské hutní společnosti Liberty, někdejší Nové huti, rozhodnutí ministerstva životního prostředí. Firma nemusí pro stavbu nové ocelárny zpracovávat studii o jejím vlivu na životní prostředí.

Ať je dálnice z Frýdku do Ostravy zdarma, naléhají přilehlé obce

19.August » iDNES.cz
Zrušení zpoplatnění dálnice D56 spojující Ostravu s Frýdkem-Místkem požadují starostové přilehlých obcí. Dopravní situaci na okolních silnicích totiž zhoršují řidiči, kteří se chtějí zpoplatněnému úseku vyhnout.

Ať je dálnice z Frýdku do Ostravy zdarma, naléhají zástupci přilehlých obcí

19.August » iRegiony Impuls
Zrušení zpoplatnění dálnice D56 spojující Ostravu s Frýdkem-Místkem požadují starostové přilehlých obcí. Dopravní situaci na okolních silnicích totiž zhoršují řidiči, kteří se chtějí zpoplatněnému úseku vyhnout.

Tato informační stránka o Darek Štalmach zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Darek Štalmach" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes