15
new stories - click to show

Darek Štalmach

Related to

Auto nechte na víkendové Dny NATO doma, radí policie a organizátoři

17.September » iDNES.cz
Na kole, autobusem, vlakem nebo pěšky. To jsou podle pravidelných účastníků nejlepší způsoby, jak se dostat na oblíbenou přehlídku vojenské a bezpečnostní techniky Dny NATO, kterou o víkendu přivítá Letiště Leoše Janáčka v Mošnově. Poslední možný ...

Nejstarší chata v Beskydech slaví sto let. Prašivou zachránili turisté

15.September » iDNES.cz
Ač se to před několika lety zdálo nepravděpodobné, chata Prašivá oslaví významné jubileum. Nejstarší existující turistická chata v Beskydech byla postavena před sto lety.

Příprava škol na nástup moderních technologií vázne, nové stroje jsou drahé

15.September » iDNES.cz
Jako jen velmi pomalou hodnotí reakci středních škol a učilišť na zařazování moderních technologií do výroby, obecně známých jako Průmysl 4.0, zástupci průmyslových firem v Moravskoslezském kraji.

Pře o deset miliard OKD je zpět u soudu, začala obstrukcemi žalobců

14.September » iDNES.cz
„Tradičními obstrukcemi žalobců“ začalo podle zástupců Citibank a NWR – společností, které se u ostravského krajského soudu domáhají uznání pohledávek za společností OKD – už druhé projednávání tohoto sporu. Ten se do Ostravy vrátil poté, co Vrchn...

Třinecké železárny opravují vysokou pec. Podívejte se dovnitř

11.September » iRegiony Impuls
Unikátní příležitost nahlédnout do útrob vysoké pece mají v těchto dnech někteří zaměstnanci Třineckých železáren. Tamní vysoká pec VP6 z roku 1952, vyrábějící každoročně okolo milionu tun surového železa, vyhasla.

Léto po pandemii přineslo plné hotely. Nejen na horách

4.September » iRegiony Impuls
Po těžkých měsících hygienických omezení a covidových uzavírek se majitelé hotelů a penzionů konečně dočkali hostů. Léto nejen v Beskydech i v Jeseníkách jim naštěstí přálo.

Chata na Slavíči v Beskydech za pár hodin zmizela, náhrada zůstává nejistá

4.September » iDNES.cz
Kolářova chata, oblíbený cíl výletů i jedno z mála občerstvovacích míst na oblíbeném beskydském hřebenu, zmizela. Byla zbourána, budoucnost je nejasná.

V huti Liberty to vře, vedení potichu prodalo povolenky za dvě miliardy

3.September » iDNES.cz
Stávková pohotovost, kterou už několik měsíců drží odboráři ostravské huti Liberty, zřejmě hned tak neskončí. Jednání mezi oběma stranami už před pár týdny uvázlo na mrtvém bodě. K další eskalaci konfliktu může vést nedávný prodej části emisních p...

Češi opět vyrazili za nákupy do Polska. Láká hlavně jídlo a nábytek

26.August » iDNES.cz
Pandemie koronaviru na krátký čas omezila výjezdy Čechů za nákupy do Polska, situace se ale vrací do starých kolejí. Čechy za hranice vedle potravin láká i nábytek, který je výrazně levnější než v tuzemských obchodech. Pro obyvatele pohraničí jsou...

Spor o miliardy je zpět, soud začne opětovně řešit kauzu OKD

18.August » iDNES.cz
V polovině září se u ostravského krajského soudu začne opět řešit spor mezi insolvenčním správcem OKD a Citibank o uznání více než desetimiliardové pohledávky.

Na trhu práce přituhuje, firmy v náborových příspěvcích slibují desetitisíce

12.August » iDNES.cz
Ani problémy spojené s následky pandemie koronaviru nevylepšily situaci na trhu práce. Firmy stále jen těžce hledají nové zaměstnance a musejí proto nabízet poměrně vysoké náborové příspěvky.

V kraji je přes 40 tisíc lidí bez práce, firmy ale těžce hledají zaměstnance

10.August » iDNES.cz
O 229 lidí stoupl v červenci oproti předchozímu měsíci počet lidí bez práce v Moravskoslezském kraji. „Ke konci července jsme evidovali celkem 44 326 uchazečů o zaměstnání,“ uvedla Vladana Purdeková, vedoucí Oddělení zaměstnanosti Krajské pobočky ...

Tato informační stránka o Darek Štalmach zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Darek Štalmach" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes