15
new stories - click to show

Darek Štalmach

Related to

Žádný hříšník neunikne. Pokuty z přejezdu pošle automat úředníkům

15:01 » iDNES.cz
Řidiči, kteří dlouhodobě porušují dopravní předpisy na železničním přejezdu ve Vendryni na Třinecku, budou mít brzy smůlu. Správa železnic tam od února spustí systém automatizovaného zaznamenávání a vyhodnocování přestupků.

Porážka Babiše fungování kraje nijak neovlivní, říká hejtman Vondrák z ANO

28.January » iDNES.cz
Jako očekávanou, byť možná překvapivě vysokou porážku svého stranického šéfa, hodnotili volební vítězství Petra Pavla dva nejvyšší představitelé hnutí ANO v Moravskoslezském kraji, hejtman Ivo Vondrák a ostravský primátor Tomáš Macura. Andrej Babiš …

Do Pobaltí zamíří další soupravy z Ostravy, Estonsko objednalo deset vlaků

25.January » iDNES.cz
Na starší úspěšnou zakázku navazuje ostravská Vagonka, dceřiná firma Škody Transportation. Estonská dopravní společnost Eesti Liinirongid (Elron) si objednala dalších deset souprav.

Výstavba obchvatu Skřečoně je pro Bohumín prioritou

25.January » Bohumín
Na seznamu EIA bylo zveřejněno, že ŘSD pokračuje v přípravě stavby přeložky silnice I/67, tedy obchvatu Skřečoně, Dolní Lutyně a Dětmarovic. Jak tento krok hodnotíte?

Moravskoslezský kraj rostl nejrychleji z regionů, do špičky má ještě daleko

16.January » iDNES.cz
Dobrou zprávu, která ve výsledku ale jen mírní ne úplně nejlepší postavení Moravskoslezského kraje v rámci republiky, přinesli před několika dny zaměstnanci Českého statistického úřadu. HDP kraje totiž podle aktuálních dat roste nejrychleji ze všech…

Na lyže i bez jízdenek. V Jeseníkách zkoušejí převratný odbavovací systém

12.January » iDNES.cz
Nejen špatné zprávy o nedostatku sněhu, kdy část lyžařských středisek zastavila provoz úplně a některá fungují jen v omezeném provozu, nabízí lyžařům začátek letošní zimy. K těm lepším se řadí například zpráva o zahájení provozu celosvětově originál…

Lidí bez práce zůstává v kraji jako před rokem, stále vévodí Karvinsko

10.January » iDNES.cz
Stejně jako na konci roku 2021 se i na sklonku minulého roku zastavila nezaměstnanost v Moravskoslezském kraji na hranici 5,1 procenta. Počet nezaměstnaných se tak meziročně liší jen mírně.

Hyundai chce zvýšit výrobu elektroaut, jejich počet letos bude dvojnásobný

9.January » iRegiony Impuls
O 17 procent více automobilů než o rok dříve vyrobila v uplynulém roce nošovická automobilka Hyundai. Letos nových vozů z výrobní linky vyjede ještě více a počet elektrických vozů bude dvojnásobný.

Stavby obchvatů pokračují. Stonavští už nemusí oklikou, Třinec ještě čeká

5.January » iDNES.cz
Na viditelnou úlevu, kterou přineslo Frýdku-Místku otevření obchvatu alespoň v jednom pruhu, si budou muset v Karviné ještě počkat. Stavba tamního obchvatu však stále pokračuje.

Jednání o zvýšení mezd jsou v moravskoslezských firmách ostřejší než jindy

4.January » iDNES.cz
S většími obtížemi než v jiných letech dohadují zástupci zaměstnanců a vedení firem na severu Moravy a ve Slezsku mzdové dodatky kolektivních smluv pro další období. Domluvu komplikuje vysoká inflace, která loni výrazně ovlivnila reálnou výši příjmů…

Rok 2023 v kraji: dokončení obchvatů, stavba pro tučňáky i nová expozice

1.January » iRegiony Impuls
Dokončení rozjetých velkých projektů i zahájení nových slibuje Moravskoslezskému kraji přicházející rok 2023. Skokový nárůst cen energií a zvyšování dalších nákladů konec či výrazné omezování investic neznamenají, i když mnohde se šetřit bude.

Řidič s majákem a SPZ na přání v kalamitě nebezpečně předjížděl sypač

29.December » iDNES.cz
Palubní kamera redakčního vozu zachytila nebezpečný manévr řidiče soukromého automobilu, který v docela nepřehledné situaci předjížděl sypač odstraňující ze silnice sníh. Stalo se to minulý týden v době, kdy silničáři museli na celou noc uzavřít kvů…

Tato informační stránka o Darek Štalmach zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Darek Štalmach" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes