15
new stories - click to show

Ondřej Šťastný

Related to

Mohl by Stříž zasáhnout do kauzy Čapí hnízdo? Nahrává tomu judikát i bývalý kolega

8.July » Aktuálně.cz
V soustavě státního zastupitelství se diskutuje, zda Igor Stříž může využívat všech pravomocí nejvyššího žalobce, když ještě není řádně jmenován.

Nikdy se nestalo, abychom neměli nejvyššího státního zástupce, vláda selhala, tvrdí Šťastný

1.July » iROZHLAS
Česko je bez nejvyššího státního zástupce. Pavel Zeman odstoupil k 30. červnu, vláda se ale zatím návrhem na jmenování nového nezabývala, má to v plánu 12. července. K adeptovi, kterého vybrala ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO), se ...

Nikdy se nestalo, abychom neměli nejvyššího státního zástupce, vláda selhala, tvrdí viceprezident unie žalobců Šťastný

Česká republika je bez nejvyššího státního zástupce. Pavel Zeman z postu odstoupil ke 30. červnu, vláda se ale zatím návrhem na jmenování nového šéfa žalobců nezabývala.

Hra o nástupce Pavla Zemana. Jak by premiér Babiš těžil z toho, kdyby se nenašel včas

11.June » Aktuálně.cz
Deník Aktuálně.cz prověřil důsledky krajního scénáře, kdyby kabinet nového nejvyššího žalobce do funkce nestihl instalovat včas.

Rozvoji pražských čtvrtí má pomoci dohoda s developery. Budou stavět podle jednotných pravidel

25.May » Peak.cz
Pod taktovkou Magistrátu hlavního města Prahy se rodí přelomová dohoda o spolupráci soukromého a veřejného sektoru. Jednotná pravidla, podle nichž budou developeři v Praze finančně přispívat na občanskou vybavenost, otevřou cestu pro transparentní...

Obhájce žádal, aby si soudci sundali respirátor. Odmítli, a tak podal námitku

13.May » iDNES.cz
Ke kurióznímu incidentu došlo v případu, který tento týden projednával Nejvyšší správní soud. Obhájce podal námitku na podjatost senátu za to, že mají jeho členové nasazený respirátor či roušku. „V případě, že nevidím soudci do tváře, nemohu pozna...

Nikdo není nadšený, ale projít musí. Poslanci schvalují stavební zákon

Zkrácení povolovacích řízení a konec byrokratické zátěže. To slibuje aktuálně projednávaný nový stavební zákon. Novelu zákona však provází kritika. Podle odborníků není na co čekat, změnu je třeba přijmout – i nedokonalou.

Obliba dohod o vině a trestu roste. ‚Žádoucí je využívání u činů korupční povahy,‘ říká Bradáčová

29.April » iROZHLAS
Sto dvacet sedm. Tolik dohod o vině a trestu se v Česku uzavřelo jen za první tři měsíce letošního roku. Data Nejvyššího státního zastupitelství ukazují, že využívání tohoto nástroje vzrostlo od loňského října, kdy se jeho možnosti rozšířily i na ...

Bývalý druhý muž rozvědky má jít k soudu. Vyšetřovatel ho navrhl obžalovat v kauze kolem sledovacích zařízení Agáta

23.March » Deník N
Po dvou letech skončilo vyšetřování někdejšího druhého muže civilní rozvědky Zdeňka Blahuta. Podle zjištění Deníku N nyní podal vyšetřovatel návrh na obžalobu kvůli údajným machinacím v této tajné službě.

Zmenšování bytů jako trend: Česko je pod průměrem EU, prohlubuje to fenomén mingles

22.March » Aktuálně.cz
Zatímco v ČR je obvyklý byt velký 78 metrů, průměr EU činí 95. Důvodů je několik - zdražování bydlení, fenomén mingles i investiční záměry.
Rostislav Vondruška - Český manažer a politik

Tato informační stránka o Ondřej Šťastný zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ondřej Šťastný" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes