Ivan Stekla

Vztahuje se k

Hodnocení uživatelů: Obludov (A studio Rubín) - 90 % [Mimouch]

9.dubna » i-divadlo.cz
Nekomplikovaná, ale opravdu zábavná hra. Velmi svižný děj plný propracovaného humoru, rubínovsky jednoduchá scéna a skvělé výkony všech 3 protagonistů. Pokud nepřicházíte s očekáváním nějakých zásadních hlubokých myšlenek, odejdete z Rubínu nadšeni.

Hodnocení redakce: Obludov (A studio Rubín) - 70 % [Lukáš Dubský]

16.února » i-divadlo.cz
Nečekejte děj ani žádné hlubší myšlenky a budete se skvěle bavit. Spousta hlášek, nekorektního humoru pracujícího se zažitými stereotypy a také dost improvizace na aktuální téma (např. Babišovo EET). Herecky perfektně odstíněné postavy. Příjemná j...

Hodnocení uživatelů: Obludov (A studio Rubín) - 100 % [Fedorocko]

19.prosince » i-divadlo.cz
Škoda,že nejde dát více. Představení nám neskutečně sedlo a byl to úžasný zážitek se skvělými hereckými výkony všech tří herců. Bravo.Vynikající.

Hodnocení uživatelů: Obludov (A studio Rubín) - 70 % [Ba-jo]

15.listopadu » i-divadlo.cz
Konverzační hříčka která dosti promasýrovala mou bránici. Sehranému triu Plouhar-Příkazský-Šimčík dominoval Honza Plouhar v roli cikánského podnikatele Krakena. Žádné filozofování, žádné psycho, prostě zábava kdesi u autobusové zastávky v (O)bludově.

Tato informační stránka o Ivan Stekla zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivan Stekla" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes