15
new stories - click to show

Patrick Stewart Britský herec

Related to

Star Trek: Discovery: Přehled Star Trek seriálů, kterých se v průběhu času určitě dočkáme

25.October » Edna.cz
Star Trek seriálů v čase přibývá a bude jich ještě mnohem více. Mnohdy se v tom dá lehce ztratit, proto vám přinášíme souhrnný článek, kde si přehledně shrneme, jaké seriály aktuálně běží, jaké se natáčejí a jaké se chystají. Jaký Star Trek seriál...

Pierce Brosnan prodává svou nemovitost v Malibu, a to za 100 milionů dolarů!

3.October » Dum&zahrada.cz
Filmový James Bond, agent 007, hledá kupce pro svou nádhernou rezidenci vystavěnou ve stylu filmu Zítřek nikdy neumírá, který se natáčel v Thajsku v roce 1997.

Indická kina otevřou po sedmi měsících 15. 10. 2020

1.October » Kritiky.cz
Indická kina otevřou po sedmi měsících 15. 10. 2020 The post Indická kina otevřou po sedmi měsících 15. 10. 2020 first appeared on Kritiky.cz .

Logan: Wolverine – Jackmanovo rozloučení s Wolverinem získalo nominaci na Oskara, poté si vybral svého nástupce

25.September » TVGURU.cz
Wolverine (Hugh Jackman) se vrací. Jenže je na tom nyní trochu hůř. Jeho schopnost uzdravování pomalu vyprchává a elánem také zrovna nehýří. Navíc je na vše skoro sám. Z X-Menů přežívá ještě Charles Xavier, známý také jako Profesor X (Patrick Stew...

Na premiéře jsme já i Jackman brečeli, vzpomíná Patrick Stewart na Wolverina

22.September » Revue iDNES.cz
Závěr filmové ságy o Wolverinovi se tvůrcům opravdu povedl. I když je v něm všechno tak trochu jinak a závěr je tak srdcervoucí, že si říkáte, jestli jde pořád jen o komiksové hrdiny.

Retro kino: Výlet do filmového roku 2000

10.September » sarden.cz
Letos si připomínáme dvacáté výročí vzniku Sardenu , tak proč do doby před dvaceti lety nezabrousit ještě hlouběji a nepřipomenout si rok 2000 celý? A vzhledem k tomu, že na Sardenu neřešíme věci jako například dění ve světě, sport nebo politiku, ...

Dům, ve kterém vyrůstala Meghan Markle, je na prodej za 21 milionů korun!

29.August » Dum&zahrada.cz
Nahlédněte s námi do domu, kde své první roky života strávila bývalá vévodkyně ze Sussexu Meghan Markle, manželka prince Harryho.

Michael Jackson si o filmové role říkal osobně

5.August » Novinky.cz
Americký zpěvák Michael Jackson chtěl hrát ve filmu X-Men. Přál si ztvárnit roli Charlese Xaviera. Prozradila to producentka snímku.

James McAvoy si natočil vlastní Star Trek, ale jinak je filmová budoucnost značky bledá

24.July » FandímeFilmu
Producent kultovního Khanova hněvu mezitím přišel s nápadem na nový film, který by měl být zcela odlišný od všeho, co Star Trek dosud přinesl.

Star Trek: Picard: Pokud tvůrci budou chtít omladit Picarda, mají zavolat Jamesi McAvoyovi

22.July » Edna.cz
Patrick Stewart se pomalu připravuje na druhou řadu Picarda , ale kdyby se zničehonic tvůrci rozhodli pro nějaký prequel, tak tu máme prvního herce, který se hlásí o slovo. Řeč je pochopitelně o Jamesi McAvoyovi, který by měl zájem si mladého kapi...

Jak žije kapitán Picard ze Star Treku? Co čte svým fanouškům na sociální síti?

20.July » KINOTIP2.cz
Slavný generál hvězdné lodi Star Trek před pár dny oslavil osmdesátku. Jak dnes žije a kde můžeme jeho klidný herecký výkon v nejbližší době obdivovat? Osmdesátiletý Patrick Stewart přišel na chuť sociálním sítím.

X-Meni slaví dvacet let. Jak změnili filmový svět? ...

14.July » MovieZone.cz
Na den přesně před dvaceti lety, tedy 14. července 2000, vtrhla do kin poprvé banda comicsových mutantů v čele s profesorem Charlesem Xavierem a Wolverinem, aby se porvali s Magnetem a jeho partou. A nejspíš nikdo netušil, jak moc tahle akční komi...

Tato informační stránka o Patrick Stewart zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Patrick Stewart" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes